Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету відвідали Вільнянський дитячий будинок-інтернат

Студенти економічного факультету відвідали Вільнянський дитячий будинок-інтернат

24.12.2013 11:52 Все Факультети Економічний Економічний факультет благодійність

20 грудня представники студентської ради економічного факультету на чолі з деканом факультету Аллою Череп та її заступником із навчально-виховної роботи Вікторією Сьомченко відвідали дитячий будинок-інтернат у Вільнянську.

До дня Святого Миколая та прийдешніх новорічних свят студенти ЗНУ підготували цікаву розважальну програму для вихованців інтернату.
Діти разом зі студентами-активістами взяли участь у спортивних змаганнях з баскетболу, волейболу та настільного тенісу. Окрім того, для дівчаток провели майстер-клас зі створення зачісок.
Наприкінці заходу в актовій залі інтернату провели святковий концерт із вокальними номерами у виконанні Анастасії Шуть, Максима Колчина, Антона Синєокого. Також студенти разом із вихованцями інсценізували новорічну казку.
Після святкового концерту студенти поздоровили дітей із прийдешніми святами і подарували їм спортивний інвентар, а також солодощі та фрукти. Речі та іграшки, зібрані на факультеті, були також передані до дитячого будинку-інтернату.
Студентська рада висловлює велику подяку студентам та викладачам економічного факультету, які допомогли у зборі коштів для цієї благодійної акції.

Анастасія Нікуліна

Схожі новини