Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фотокореспондент ЗНУ Василь Биченко отримав відзнаки Національного олімпійського комітету України

Фотокореспондент ЗНУ Василь Биченко отримав відзнаки Національного олімпійського комітету України

28.12.2013 11:43

Напередодні святкування Нового року фотокореспондент Запорізького національного університету Василь Биченко відзначений високою нагородою Національного олімпійського комітету України, яку, до речі, він отримує не вперше.

27 грудня у спортивному комплексі ВАТ «Запоріжсталь» відбувся традиційний турнір «Різдвяні старти», організований Федерацією легкої атлетики України та Запорізьким обласним відділенням НОК України. З нинішнього року змагання проводяться на призи бронзових медалісток Олімпійських ігор Олесі Повх та Марії Ремень. Нагадаємо, що обидві вони зараз навчаються в аспірантурі ЗНУ.
У турнірі взяли участь атлети з різних куточків України. Під час процедури нагородження переможців також були відзначені кращі спортивні журналісти. Диплом та кубок у номінації «Найкращий спортивний фотожурналіст» отримав фотокор прес-центру ЗНУ Василь Биченко. Нагороду переможцю вручив голова ЗОВ НОК України Володимир Лобанов.