Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває розширення та реконструкція аудиторного фонду

У ЗНУ триває розширення та реконструкція аудиторного фонду

22.01.2014 11:31 Адміністративно-господарча частина Ремонтно-будівельні роботи

У рамках виконання стратегічного плану ректора ЗНУ Миколи Фролова продовжується реконструкція університету: оновлюється аудиторний фонд факультетів, відбуваються ремонтно-будівельні роботи у корпусах, службових та навчальних приміщеннях, проходить заміна опалювального обладнання та вікон, покращується благоустрій. Переобладнання та відкриття нових кабінетів поліпшують умови праці викладачів та навчання студентів.

Широкий спектр ремонтно-будівельних робіт від початку поточного навчального року був проведений співробітниками адміністративно-господарчої частини у 5 навчальному корпусі ЗНУ. Завдяки чому на економічному факультеті відремонтовано низку кабінетів, де тепер розташовуються нові кафедри факультету, поліпшено умови праці викладачів, представників спеціалізованої вченої ради та студентської ради факультету.
Так із відкриттям нових спеціальностей на факультеті виникла необхідність створення ще двох нових кафедр. Напередодні та на початку нового 2014 року був повністю відремонтований кабінет №218, встановлена внутрішня перегородка і тепер тут функціонують два окремі кабінети - №218 (кафедра управління фінансово-економічною безпекою і проектами) та №218а (кафедра управління персоналом і маркетингу).
Ремонти та переобладнання були також проведені у кабінетах №113 (кафедра економічної кібернетики), №211 (студентська рада), №216 (спеціалізована вчена рада). В усіх приміщеннях були відремонтовані підлоги, стіни, збудовані навісні стелі, замінені шпалери, електропроводка, вікна – на нові пластикові. Проведені ремонтно-будівельною бригадою АГЧ роботи сприяють поліпшенню умов праці співробітників економічного факультету та енергозаощадженню.
Ще до початку поточного навчального року в холі та коридорах третього поверху 5 навчального корпусу, де розташовується історичний факультет, був зроблений ремонт стін, стелі, підлоги, замінений лінолеум тощо. Влітку цього року планується завершити ремонтні роботи на цьому об’єкті, зокрема покласти новий паркет у холі.
Проведена також повна реконструкція та переобладнання кабінету №315, де розташовується навчально-наукова лабораторія археологічних досліджень. Тут також відбулося оновлення матеріальної бази кабінету.
Нещодавно розпочалися роботи з модернізації аудиторії №214, яка раніше належала математичному факультету. Зараз тут триває загальне переобладнання: заміна вікон, шпалер, ремонт підлоги, стелі. Ремонтні роботи йдуть швидкими темпами, і після завершення тут планується облаштувати конференц-зал юридичного факультету. Він буде обладнаний сучасною мультимедійною технікою, тут проходитимуть презентації, телемости, заняття для студентів-юристів у рамках дистанційного навчання. Незабаром також розпочнеться модернізація аудиторія №204, де планується створити комп’ютерний клас.

Олена Хлистун

Схожі новини