Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Модернізація університету триває

Модернізація університету триває

24.01.2014 10:44 Адміністративно-господарча частина Ремонтно-будівельні роботи

У Запорізькому національному університеті тривають планові ремонтно-будівельні роботи, які проводить бригада Адміністративно-господарчої частини вишу. Навчальні приміщення укомплектовуються новими меблями, відбувається заміна вікон на сучасні металопластикові. Завдяки цьому сучасного вигляду набувають корпуси, лабораторії та аудиторії ЗНУ.

Так, у 2 навчальному корпусі ЗНУ на початку поточного навчального року після ремонту були здані в експлуатацію кабінети № 202 та 203, які до цього виконували функцію службових приміщень. Тепер це методична кімната для вчителів Економіко-правничого коледжу ЗНУ та навчальна аудиторія відповідно. У цих приміщеннях відбулася заміна вікон та дверей на сучасні металопластикові, що дає можливість скоротити витрати на опалення, були встановлені нові меблі. Проте подальші ремонтні роботи в аудиторії № 202 поновляться після завершення навчального року.
Тривають роботи й з модернізації навчальної аудиторії факультету іноземної філології № 312. Тут вже відбулася заміна вікон та дверей.
Наразі ремонтно-будівельні роботи тривають і в 4 навчальному корпусі ЗНУ. Зараз проходить реконструкція кабінету № 328 (кабінет Цивільного захисту): тут вже замінені вікна на металопластикові, наклеюються шпалери, встановлюється навісна стеля, відновлюється електромережа, незабаром відбудеться реконструкція паркетної підлоги тощо.
Широкомасштабні ремонтно-будівельні роботи наразі тривають у правому крилі 4 навчального корпусу. Після остаточної реконструкції та переобладнання ці аудиторні фонди будуть передані факультету фізичного виховання.


Олена Хлистун

Схожі новини