Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у засіданні круглого столу «Патріотизм як фактор соборності України»

24.01.2014 10:00 Все Факультети Соціології та управління Факультет фоціології та управління

23 січня в Запорізькій обласній раді відбулося засідання круглого столу на тему «Патріотизм як фактор соборності України», присвячений 95 річниці з Дня Злуки. У засіданні взяв участь заступник голови облдержадміністрації Андрій Гамов. Також на заході були присутні представники органів місцевої влади, місцевого самоврядування, члени громадських організацій, науковці, військовослужбовці, студентська, учнівська та трудова молодь.

Модератором заходу виступив доктор філософських наук, професор, декан факультету соціології та управління ЗНУ Максим Лепський. У якості експертів виступили кандидат філософських наук, доцент, керівник міжвузівського дослідницького центру «Політика і освіта» КЗ «ЗОІППО» ЗОР Микола Мальований, доктор філософських наук, доцент, доцент кафедри соціальної філософії та управління ЗНУ Тарас Бутченко, кандидат філософських наук, доцент Тетяна Ніколаєва, доктор юридичних наук, професор Сергій Петков.
Запорізький національний університет на заході також представляли студенти факультету соціології та управління.
Учасники засідання обговорили питання історичного значення проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, обговорили ідею соборності в умовах глобалізації, а також розглянули ті складові, які традиційно об’єднують людей. Також учасники обговорили питання визначення ролі та місця сучасного українського козацтва у реалізації ідеї Соборності на сучасному етапі.
Результатом засідання круглого столу стало визначення соборності як необхідного фактору розвитку теперішнього і майбутнього України, за яким стоять наші спільні зусилля.

Юлія Юргіна