Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники фізичного факультету ЗНУ - серед членів журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Представники фізичного факультету ЗНУ - серед членів журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

27.01.2014 10:04 Фізичний факультет

Нещодавно на базі Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. До складу журі конкурсу увійшли й представники фізичного факультету ЗНУ.

Так, декан фізичного факультету, доцент Андрій Андрєєв підготував задачі експериментального туру олімпіади, а завідувач кафедри фізики та методики її викладання, професор Олександр Іваницький виступив у якості заступника голови журі. Представники ЗНУ привітали учасників конкурсу та запросили їх на екскурсію фізичним факультетом нашого університету. Також учні 11 класу дізналися про можливість взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО, які відбудуться на базі Запорізького національного університету.
Представники фізичного факультету відзначили, що загалом олімпіада пройшла на високому рівні – всі учасники добре попрацювали та отримали багато нової корисної інформації.

Схожі новини