Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Психологічні аспекти працевлаштування обговорили учасники засідання круглого столу на факультеті СПП

13.02.2014 11:18 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психолгії факультет менеджменту круглий стіл

12 лютого на базі факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету провели засідання круглого столу на тему «Психологічні аспекти працевлаштування».

У заході взяли участь члени Наукових товариств студентів та аспірантів факультетів СПП і менеджменту, а також доцент кафедри практичної психології Євгенія Калюжна й гості заходу – студенти факультету міжнародного туризму та управління Запорізького національного технічного університету.
Перед присутніми на заході виступили голова НТСА факультету соціальної педагогіки та психології Оксана Пятник, яка окреслила психологічні аспекти проведення успішної співбесіди під час працевлаштування, а голова НТСА факультету менеджменту Марина Пасенко провела оцінку кон’юнктури ринку праці в Україні та Запорізькій області. Досить детально під час засідання була розглянута тема особливостей працевлаштування людей з особливим потребами (доповідач - студентка 2 курсу факультету міжнародного туризму та управління ЗНТУ Юлія Коляда), а також проблема молодіжного безробіття в Україні (доповідач – студентка 2 курсу цього ж факультету ЗНТУ Анна Карепіна).
Засідання круглого столу відбулося в атмосфері взаєморозуміння. Особливо його учасники подякували Євгенії Калюжній, яка надала кожному із них практичні рекомендації щодо проходження співбесіди під час працевлаштування.

Валентина Кучерук,
голова НТСА ЗНУ