Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурси на кращі вислови про кохання – від студентів ЕПК

Конкурси на кращі вислови про кохання – від студентів ЕПК

14.02.2014 13:11 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж День святого Валентина

На честь Дня святого Валентина в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася ціла низка тематичних конкурсів, а також були підготовлені численні привітання для викладачів та студентів.

Організували ці святкові заходи активісти студентської ради ЕПК на чолі із Владиславом Кондратенком. Спочатку студенти завітали до навчальних аудиторій, де вітали всіх зі святом та дарували «валентинки». У цей день у коледжі також працювала студентська пошта для закоханих, і кожен охочий міг привітати свою обраницю чи обранця з Днем всіх закоханих, або просто у такий спосіб виказати свої симпатії і почуття, про які до того часу вагалися говорити.
Заздалегідь студенти різних груп підготувалися до конкурсу стіннівок, який теж був присвячений темі кохання. Вітання з Днем усіх закоханих, любовна лірика, або навіть гумористичний погляд на тему кохання створювали святковий настрій усім, хто підходив до дошки стіннівок.
Конкурс на краще освідчення у коханні зібрав тих, хто мав намір відкрити свої почуття своїм «половинкам» і, в міру власних поетичних талантів, продемонструвати силу своїх почуттів. Цього дня закохані отримали не тільки відповіді на почуття, а й дехто також – призи.
Під час великої перерви були визначені переможці конкурсів. Ними стали Анна Штефан (1 курс, спеціальність «Соціальна робота»), яка отримала солодкий приз за краще поетичне освідчення у коханні, та Марина Бандура (2 курс, спеціальність «Соціальна робота») – за створення кращої стіннівки.

Олена Хлистун