Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістри економічного факультету стали дипломованими фахівцями

Магістри економічного факультету стали дипломованими фахівцями

17.02.2014 11:13 Все Факультети Економічний Економічний факультет вручення дипломів День святого Валентина

14 лютого на економічному факультеті Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів магістрам спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Управління фінансово-економічною безпекою». Загалом у цей день свої дипломи отримали 37 випускників. Також після офіційної частини на присутніх чекав приємний сюрприз – святковий концерт до Дня святого Валентина.

Цьогорічний випуск магістрів спеціальності «Міжнародна економіка» став першим в історії факультету. Дипломи з цієї спеціальності отримали 10 випускників, із них 4 - з відзнакою. А для спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» цей випуск став вже другим. Цього року дипломи отримали 27 магістрів, з яких 8 - «червоні».
Ведучими заходу виступили студенти економічного факультету – голова студентської ради економічного факультету Алла Лейбович та Микола Колупаєв.
На початку заходу з вітаннями до присутніх звернувся ректор ЗНУ, професор Микола Фролов. Він зауважив, що випускники-магістри з честю закінчили своє навчання в Запорізькому національному. Також він привітав економічний факультет із новими здобутками, зазначивши при цьому, що кожен студент є досягненням факультету та університету в цілому. Микола Олександрович подякував професорсько-викладацькому складу факультету, представники якого на найвищому рівні підготували своїх студентів, про що свідчить кількість дипломів із відзнакою.
Декан економічного факультету, професор Алла Череп побажала випускникам із такою ж честю, з якою вони закінчили університет, прославляти його і надалі. Також вона подякувала колегам та побажала усім подальшого процвітання, успіхів і щастя.
Дипломи з відзнакою випускники отримали з рук ректора університету та декана факультету.
Почесний гість свята - фінансовий директор ПАТ «ЗАЗ» Тетяна Батракова - привітала випускників та побажала кожному з них знайти свій власний шлях у житті та ніколи не шкодувати про обрану професію, яка у майбутньому повинна принести не лише фінансову стабільність, але й моральне задоволення. Декан факультету Алла Череп разом із Тетяною Іванівною вручили магістрам-випускникам дипломи.
Також привітати випускників прийшли завідувачі кафедр міжнародної економіки та економічної теорії, д.е.н., професор Дмитро Бабміндра та управління фінансово-економічною безпекою і проектами, кандидат економічних наук, доцент Олександр Лепьохін.
Наприкінці церемонії вручення дипломів Алла Василівна запросила магістрів обов’язково завітати на традиційні збори випускників факультету, які відбуваються щороку останньої п’ятниці травня. А також подякувала ректорату та особисто ректору ЗНУ Миколі Фролову за всебічну підтримку та допомогу, спрямовану на розширення переліку нових перспективних спеціальностей - «Міжнародна економіка» та «Управління фінансово-економічною безпекою».
Після урочистостей на всіх присутніх чекав святковий концерт, присвячений Дню святого Валентина. Студенти-активісти економічного факультету (Алла Лейбович, Олександр Майданний, Ангеліна Сур, Артем Бідан, Аліна Кадук) на чолі із заступником декана з виховної роботи Вікторією Сьомченко підготували театралізовану виставу про кохання двох молодих людей.

Ксенія Назаренко,
Олександр Коробов,
голова НТСА економічного факультету

Схожі новини