Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Визначені переможці І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з фінансів підприємств та економіки підприємства

Визначені переможці І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з фінансів підприємств та економіки підприємства

19.02.2014 10:29 Все Факультети Економічний Економічний факультет

На економічному факультеті ЗНУ стали відомі результати першого етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з фінансів підприємств та економіки підприємства.

Переможцями першого етапу студентських олімпіад з фінансів підприємства стали такі студенти: 1 місце – Олександр Коробов; 2 місце – Сергій Медвідь; 3 місце – Андрій Урусов. На другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з економіки підприємства економічний факультет представлятимуть студенти, які посіли такі місця: 1 місце - Маргарита Піун; 2 місце - Олена Стирова; 3 місце - Богдан Хохлов.
Нагадаємо, що перевірка знань учасників олімпіади тривала у два етапи. Перший – теоретичний (виконання логічних і тестових завдань), другий - практичний тур. Під час оцінювання завдань журі зважало не лише на правильність результатів, але й на нові ідеї, вміння логічно обґрунтувати своє рішення, оформлення роботи.
Декан економічного факультету, д.е.н., професор Алла Череп зазначила, що одним із важливих моментів наукових заходів, які проходять на факультеті, є їх практичний аспект, так як набуті знання та навички знадобляться майбутнім випускникам у подальшій роботі на підприємствах та фінансових установах.
Бажаємо наснаги учасникам та очікуємо на переможців, які представлятимуть Запорізький національний університет на другому етапі Всеукраїнських олімпіад з економічних наук.

Схожі новини