Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відбувся тренінг із питань захисту прав споживачів

На юридичному факультеті ЗНУ відбувся тренінг із питань захисту прав споживачів

21.02.2014 11:01 Юридичний факультет тренінг

Один із напрямків роботи викладачів і студентів юридичного факультету Запорізького національного університету - популяризація правових знань. Так, нещодавно для студентів 1 курсу юридичного факультету активісти Наукового товариства студентів і аспірантів та Запорізького осередку Ліги студентів АПУ провели правопросвітницький тренінг із питань захисту прав споживачів.

Під час своїх виступів доповідачі порушили досить важливі та актуальні питання. Наприклад, співвідношення понять «гарантійний строк» і «строк служби», права споживача у разі придбання товару неналежної якості, можливість обміну товару на товар належної якості. Окрім того, присутні дізналися про механізм дій у разі придбання неякісного товару.
Тренінг та обговорення актуальних питань продовжилися лекцією, під час якої доповідачі розповіли про відповідальність за порушення прав споживачів, а також нагадали присутнім, до яких органів варто звертатися у разі порушення прав споживачів. За допомогу в організації та проведенні заходу організатори висловили вдячність представникам кафедри кримінального права і правосуддя, зокрема к.ю.н., доценту Ірині Єні та к.ю.н., доценту, завідувачу кафедри Віктору Сабадашу.

Іван Шумейко,
юридичний факультет

Схожі новини