Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стипендію Запорізької облдержадміністрації отримає студентка філологічного факультету Катерина Рибак

26.02.2014 09:49 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет стипендія

Нещодавно був затверджений список студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації нашої області, які отримають стипендію Запорізької обласної державної адміністрації. Виплачувати її будуть у другому семестрі 2013-2014 навчального року.

Стипендія призначена обдарованим студентам за їх досягнення у навчанні. Протягом другого навчального семестру кожного місяця вони будуть отримувати виплати у розмірі 1 тисячі гривень.
Серед стипендіатів - студентка IV курсу філологічного факультету ЗНУ Катерина Рибак. Окрім того, що дівчина має високі показники у навчанні, вона також голова студентської ради свого факультету і активний громадський діяч.