Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Лист підтримки від університету Ле Ман (Франція) ректору ЗНУ, професору Миколі Олександровичу Фролову

26.02.2014 12:51

З великим переживанням ми слідкуємо за тими трагічними подіями, які потрясли Україну. Шановні колеги та студенти Запорізького національного університету, а також всі жителі м. Запоріжжя! У цей важкий час випробувань, які ви зараз переживаєте, хотів би звернутись до вас від свого імені, а також від імені своїх колег університету Дю Мен з підтримкою. Ми на вашому боці, і якщо необхідна допомога, не вагайтесь. Я висловлюю надію, що завдяки добрій волі українських чоловіків та жінок мир і спокій якнайскоріше повернуться до вас.

З повагою,
Рашид Ель Гуржема