Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Висловлюємо співчуття

Висловлюємо співчуття

26.02.2014 09:00 Фізичний факультет

Колектив фізичного факультету Запорізького національного університету глибоко сумує з приводу смерті Дмитра Миколайовича Жметка, кандидата фізико-мататичних наук, доцента кафедри фізики металів, який пішов із життя 23 лютого 2014 року.

Дмитро Миколайович вступив до Запорізького державного педагогічного інституту у 1964 році, і з того часу вже не полишав стін нашого навчального закладу. У 1987 році в Московському державному університеті він захистив кандидатську дисертацію на тему «Магнітна анізотропія індукована покриттям в анізотропній електротехнічній сталі».
Його колеги, студенти та друзі пам’ятають Дмитра Миколайовича, як скромну, чесну, працелюбну, делікатну людиною, справжнього фахівця своєї справи.

«Ніхто з нас не пам’ятає його бездіяльним. Він був із тих, хто не вміє ховати клопоти за світською посмішкою чи гострим словом. Вічна заклопотаність, зосередженість була його візитною карткою, другою натурою».

«Ніхто з нас не пам’ятає його у центрі уваги. Статті в передових міжнародних наукових виданнях, нові навчальні дисципліни і кардинальні зміни в дисциплінах, які він викладав, та навіть його дні народження – все це проходило тихо, у робочому порядку, без зайвого галасу. Гучними бували хіба що успіхи його студентів і аспірантів…»

«Ніхто з нас не пам’ятає його недосвідченим, поверхневим, розгубленим перед науковою чи педагогічною проблемою.»

Cвітла, вічна пам'ять Вчителеві!!!

Колектив фізичного факультету ЗНУ та кафедри фізики металів