Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося чергове засідання Speaking Club з юридичної проблематики

У ЗНУ відбулося чергове засідання Speaking Club з юридичної проблематики

26.02.2014 16:04 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Уже протягом півроку студенти і викладачі юридичного факультету Запорізького національного університету інтенсивно підвищують рівень володіння іноземними мовами, зокрема англійської.

Заняття у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ, стажування в іноземних вишах, поглиблене вивчення іноземної мови під час аудиторних занять згідно з навчальним планом – ось лише приблизний перелік форм роботи в цьому напрямку.
Враховуючи специфіку фахової термінології, роботи з фаховою джерельною базою традиційним є проведення засідань Speaking Club студентів та викладачів за участю представників загальноуніверситетської кафедри іноземних мов.
Чергове засідання за участю викладача кафедри іноземних мов професійного спрямування ЗНУ Анастасії Волкової відбулося 26 лютого. Воно було присвячене поглибленому вивченню фахової процесуально-правової та матеріально-правової термінології, аудіюванню текстів нормативно-правової тематики, актів тлумачення.
Центральне місце було відведено моделюванню судового засідання з виступами усіх можливих його учасників, що дозволило перевірити не лише рівень ораторської майстерності, але й рівень володіння іноземною мовою, зокрема юридичної термінології.

Юридичний факультет