Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ розглянули проблеми боротьби зі злочинами у галузі економіки

На юридичному факультеті ЗНУ розглянули проблеми боротьби зі злочинами у галузі економіки

04.03.2014 15:20 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

3 березня на юридичному факультеті Запорізького національного університету під час засідання круглого столу, присвяченого проблемам боротьби зі злочинами у галузі економіки, були обговорені причини виникнення економічної злочинності та засоби боротьби з нею.

Економіка – це господарська діяльність, сукупність усіх процесів, використовуваних людиною для забезпечення життя й задоволення своїх потреб. Людина створює необхідні блага, умови й засоби до існування, застосовуючи власну працю. Цей процес не обходиться без виникнення протиріч та посягань на встановлені економічні відносини. Тому вкрай важливим є встановлення та аналіз конкретних причин та умов, що сприяють виникненню економічних злочинів.
Запобігання злочинності у галузі економіки – це складана багатовекторна діяльність, яка має здійснюватися шляхом реалізації системи попереджувальних заходів.
Студенти юридичного факультету брали активну участь в обговоренні питань, пов’язаних із проблемами боротьби з економічною злочинністю, та наголосили на необхідності реформування кримінального законодавства.

Юридичний факультет

Схожі новини