Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся перший тур виборів голови Студентської ради

У ЗНУ відбувся перший тур виборів голови Студентської ради

25.03.2014 13:53 Студентська рада вибори звітно-виборча конференція

25 березня в Запорізькому національному університеті провели звітно-виборчу студентську конференцію. Під час заходу його учасники – делегати від усіх факультетів і коледжів нашого вишу – заслухали звіт чинного голови Студентської ради ЗНУ Антона Осадчука, а також взяли участь у першому турі виборів нового очільника Студради. Свої кандидатури на цю посаду подали студент 3 курсу факультету фізичного виховання Владислав Воротков, студент 3 курсу юридичного факультету Олексій Красов та студентка 4 курсу факультету журналістики Ольга Лебедєва. Крім того, під час заходу відбулося голосування за внесення змін до Положення про студентське самоврядування в нашому виші.

На початку зібрання, звертаючись до його учасників, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар привітав їх з важливою подією у житті університету, а також відзначив високий відсоток присутності на заході делегатів від студентства (понад 200 осіб): «Я хотів би закликати всіх відповідально поставитися до вибору, який вони мають зробити, керуючись виступами кандидатів, адже від тих, хто обіймає керівні посади у студентському самоврядуванні, багато що залежить у житті студентства. Робота на посаді голови студради передбачає велику відповідальність, і я певен, що всі кандидати це добре розуміють, адже кожен із них вже має досвід роботи в органах студентського самоуправління. Тож, у разі перемоги, зможуть гідно очолити студентство ЗНУ. Окремо, від імені всієї адміністрації вишу, хочу подякувати Антону Осадчуку за плідну і виважену роботу у той час, коли він обіймав цю посаду. Вважаю, що весь цей час тривав продуктивний діалог між студентством та керівництвом вишу», - зазначив Олександр Григорович.
Перш ніж перейти до розгляду винесених на обговорення питань, делегати обрали президію, до складу якої увійшли: голова тимчасової виборчої комісії Іван Шумейко, голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Валентина Кучерук, заступниця голови студентської профспілки Юлія Дудник і голова Студради Антон Осадчук. Також були обрані члени лічильної комісії, яку очолив Анатолій Шашков.
Після того, як учасники звітно-виборчої конференції майже одностайно проголосували за внесення змін до Положення про студентське самоврядування ЗНУ, слово надали діючому голові Студради Антону Осадчуку. Він прозвітував про основні результати роботи своєї команди, яку він очолював. Особливо Антон підкреслив, що головним своїм завданням вважав об’єднання студентського активу всіх факультетів Запорізького національного університету заради успішного виконання спільних проектів. На його думку, у цьому йому пощастило досягти успіхів. Також він прозвітував про основні досягнення у всіх напрямках роботи Студентської ради.
Делегати затвердили звіт, а також визнали роботу Антона Осадчука задовільною. Усі кандидати на посаду голови Студради – студент 3 курсу факультету фізичного виховання Владислав Воротков, студент 3 курсу юридичного факультету Олексій Красов та студентка 4 курсу факультету журналістики Ольга Лебедєва – ознайомили делегатів конференції з головними тезами своїх програм та дали відповіді на запитання присутніх.
Так, Олексій Красов зазначив, що головною ідеєю втілення у життя його концепції розвитку студентського самоврядування у нашому виші є теза: «Студрада – для студентів». Ольга Лебедєва зазначила, що у неї є амбітна мета: побудувати справжнє громадянське студентське суспільство в нашому університеті, а Владислав Воротков особливо підкреслив, що любить свій університет і захоплюється його розвитком у багатьох галузях, однак бачить і певні недопрацювання у деяких важливих питаннях, тому докладатиме всіх зусиль, аби їх подолати.
За результатами таємного голосування, у якому взяли участь 202 делегати, голоси учасників конференції розподілилися наступним чином: Ольга Лебедєва набрала 119 голосів, за кандидатуру Владислава Вороткова проголосували 63 особи, а за Олексія Красова – 18. Крім того, 2 бюлетені члени лічильної комісії визнали недійсними.
Оскільки у Положенні про студентське самоврядування ЗНУ є пункт про те, що кандидат на посаду голови Студради має набрати не менше ніж 126 голосів (50% від загальної кількості депутатів та ще один голос), то 2 квітня в нашому університеті відбудеться другий тур виборів. До того часу обов’язки голови студентської ради виконуватиме Антон Осадчук, однак, за рішення учасників звітно-виборчої конференції, наступного разу під час зібрання він уже може не звітувати перед колективом про свою діяльність.

Таміла Тарасенко

Схожі новини