Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті започатковано нову традицію

На історичному факультеті започатковано нову традицію

31.03.2014 11:26 Все Факультети Історії та міжнародних відносин історичний факультет свято

28 березня, у Всесвітній день історика, представники історичного факультету Запорізького національного університету влаштували святкову перерву для викладачів і студентів свого факультету. Організатори урочистого заходу – активісти Студентської ради факультету – подбали про святковий настрій своїх друзів та колег.

Усі охочі змогли зібратися разом під час великої перерви у холі на третьому поверсі навчального корпусу № 5, аби послухати музику, скуштувати святковий торт, і, головне, у приємній атмосфері поспілкуватися з друзями й однодумцями.
Також під час заходу голова факультетської студради Віктор Буренков від імені усіх студентів привітав завідувача кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін, доктора історичних наук, професора Володимира Мільчева з обранням на посаду декана історичного факультету. У свою чергу, Володимир Іванович поздоровив присутніх на заході із професійним святом та побажав їм успіхів у навчанні, творчого натхнення і наснаги, а також нових перемог. Крім того, Володимир Мільчев наголосив, що на сьогодні професія історика – не лише цікава, а й престижна.
Викладачі та студенти, приємно вражені святковою атмосферою та високим рівнем організації заходу, висловили сподівання, що відзначення Всесвітнього дня історика перетвориться на добру традицію для історичного факультету ЗНУ.

Ольга Кирпичова,
Анна Дятленко

Схожі новини