Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 14 студентів ЗНУ стали учасниками ІІІ туру стипендіальної програми «Завтра.UA»

14 студентів ЗНУ стали учасниками ІІІ туру стипендіальної програми «Завтра.UA»

01.04.2014 10:24 Наука конкурс «Завтра UA»

Нещодавно стали відомі результати ІІІ туру стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Всього у ІІ турі конкурсу експертами було перевірено 1864 конкурсні роботи. До участі в ІІІ турі Конкурсу допущено 602 студенти із ВНЗ усієї України, серед яких – 14 студентів Запорізького національного університету.

Наш виш представлятимуть 6 студентів факультету іноземної філології - Ярослав Руденко, Анастасія Козак, Надія Поваліхіна, Ірина Разумович, Дар’я Левченко та Марія Сільчук; 3 представника філологічного факультету - Катерина Рибак, Аліса Труженко та Катерина Шелунцова; 2 майбутні журналістки - Юлія Стець та Катерина Сиваш; представник економічного факультету, голова НТСА факультету Олександр Коробов; студенти біологічного та математичного факультету - Анастасія Скокова та Микола Копиловський.
ІІІ тур Конкурсу – це змагання усіх конкурсантів із залученням відповідних експертів. На цьому етапі оцінюється особистісний потенціал учасників відповідно до переліку компетенцій, визначених Фондом. Оцінка проводиться в форматі експрес-ассессмент-центру (це – метод комплексної оцінки певних особистостей, заснований на використанні різноманітних методик, які доповнюють одна одну й орієнтовані на оцінку реальних якостей особистостей, їх психологічних і професійних особливостей, відповідність вимогам, які ставляться перед певною посадою штатним розкладом, а також виявлення потенційних можливостей фахівців) із використанням наступних методик: інтерв’ю, командні ігри, групові дискусії, письмові й усні вправи та тести, індивідуальні та групові завдання, а також модерації, фасилітації тощо. Оцінка, отримана конкурсантом за третій тур, відображає те, наскільки він чи вона відповідає заданому портрету стипендіата.
Відповідно до умов цьогорічного конкурсу оцінка конкурсантів буде проходити під час чотиригодинних тренінгів.
Кожному учаснику ІІІ туру на його електронну пошту буде надіслане посилання, за яким потрібно заповнити опитувальник, який є складовою частиною відбору.
Для студентів ВНЗ Запорізької області очні змагання ІІІ туру відбудуться у вівторок 8 квітня 2014 року, за адресою: Запорізький національний технічний університет, вул. Жуковського, 64, ауд. 253 (2 поверх головного корпусу ЗНТУ).
Відповідно до Умов проведення Конкурсу-2013/14 Стипендіальної програми «Завтра.UA», п.7. участь у ІІІ турі є обов’язковою.
Із собою обов’язково мати студентський квиток (у разі відсутності довідку з деканату або диплом).
Просимо учасників конкурсу завчасно планувати участь у ІІІ турі, згідно з попереднім графіком та слідкувати за інформацією на сайті програми: можливі зміни!
Задля забезпечення рівних умов участі конкурсантів у ІІІ турі детальна інформація щодо отриманих балів або причин, з яких конкурсант не допускається до подальшої участі в конкурсі, буде розміщена лише після фіналу Конкурсу – у травні 2014 року.

Олена Борисенко,
фахівець науково-дослідної частини

Схожі новини