Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЕПК провели зустріч зі школярами у рамках профорієнтаційної роботи

Представники ЕПК провели зустріч зі школярами у рамках профорієнтаційної роботи

02.04.2014 15:55 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК профорієнтаційна зустріч

2 квітня представники адміністрації, викладачі та студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету провели профорієнтаційну зустріч із учнями 8-9 класів Запорізької загальноосвітньої школи № 39.

У рамках заходу відбулися екскурсії до Наукової бібліотеки та зали електронних ресурсів нашого вишу, комп’ютерних класів Економіко-правничого коледжу, а також студмістечком Запорізького національного. Ознайомлення для школярів провели викладачі коледжу Лариса Недавня, Інна Кирилова, Анастасія Дьячек, Олександра Данілкіна, яким допомагали студенти спеціальності «Туристичне обслуговування» Аліна Купріна, Вікторія Дем’янчук, Владислав Кондратенко та Ілля Максимов.
Також викладачі ЕПК Олена Циммерман, Інна Кирилова та Анастасія Дьячек за допомогою психодіагностичних методів провели діагностику здібностей учнів з метою виявлення особливостей розвитку пізнавальних процесів і надання рекомендацій щодо вибору спеціальностей та майбутніх професій.
Під час зустрічі з директором коледжу Оленою Грибановою майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію про переваги навчання саме в Економіко-правничому коледжі ЗНУ. Олена Євгенівна зазначила, що вже сьогодні коледж є конкурентоздатним освітнім закладом, який пропонує своїм студентам найрізноманітніший спектр спеціальностей. Випускники коледжу мають високі шанси на вступ до Запорізького національного університету на старші курси, аби продовжити навчання за спеціальністю, яку вони отримали. Олена Грибанова розповіла школярам про підготовчі курси, які значно підвищують рівень знань учнів та полегшують майбутній вступ до коледжу. Також вона розповіла про специфіку цьогорічної вступної кампанії та правила прийому документів. Для гостей профорієнтаційного заходу підготували презентацію спеціальностей коледжу, інформаційні буклети та ролики про Економіко-правничий коледж та Запорізький національний університет.
Усі учні залишилися задоволені зустріччю, а деякі з них вже виявили зацікавленість Економіко-правничим коледжем як базою для отримання майбутньої освіти.

Ксенія Назаренко

Схожі новини