Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майстер-клас із написання резюме для студентів Економіко-правничого коледжу

Майстер-клас із написання резюме для студентів Економіко-правничого коледжу

03.04.2014 14:47 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК майстер-клас

Сьогодні, 3 квітня, на базі Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету відбулася зустріч із директором центру працевлаштування «Перспектива» Юлією Шаповаловою.

На захід завітали завідувач практиками коледжу Лариса Недавня, а також студенти 3-4 курсів спеціальностей «Фінанси та кредит», «Розробка програмного забезпечення» та «Бухгалтерський облік».
Під час зустрічі Юлія Шаповалова провела для студентів майстер-клас зі складання резюме, яке має бути підготовлене таким чином, щоб роботодавець звернув увагу на потенційного претендента на вакантну посаду. А це означає, що резюме має бути стислим, чітким та правдивим. Вона розповіла про деякі тонкощі та хитрощі, які має знати кожен, щоб створити конкурентоздатне резюме. Висвітлила також і вимоги до правильного його оформлення.
Юлія Шаповалова у своєму виступі висвітлила й питання успішного проходження співбесіди: підготовки (підготовка резюме, аналіз можливих помилок) та самого процесу проходження (правильна вимова, емоційний стан – врівноваженість, впевненість та інше).
Наприкінці майстер-класу присутні мали змогу поставити доповідачеві запитання.
Сьогоднішній захід допоміг студентам зрозуміти, як правильно підготуватися до співбесіди, підготувати резюме і, головне, як саме почати будувати успішну кар’єру.

Ксенія Назаренко

Схожі новини