Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Визначено найкращі роботи учасників секції «Фізичне виховання»

Визначено найкращі роботи учасників секції «Фізичне виховання»

10.04.2014 10:46 Факультет фізичного виховання «Молода наука - 2014»

Протягом 8-9 квітня відбулися чотири засідання секції «Фізичне виховання» – «Актуальні аспекти олімпійського, професійного спорту та медико-біологічні проблеми фізичної культури та спорту», «Здоров’я людини та фізична реабілітація», «Актуальні аспекти розвитку фізичного виховання» та «Сучасні проблеми розвитку туризму» у рамках конференції «Молода наука».

Задля оптимізації роботи засідання секцій «Актуальні аспекти олімпійського, професійного спорту та медико-біологічні проблеми фізичної культури та спорту» і «Здоров’я людини та фізична реабілітація» були об’єднані.
Участь у зібранні взяли більше 20 молодих науковців. Керівниками засідання виступили доктор педагогічних наук, доцент Роман Клопов і кандидат медичних наук, доцент Вадим Гостіщев. До складу журі увійшли: заступник декана фізичного виховання з наукової роботи, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Світлана Караулова, доктор педагогічних наук, професор Ніна Байкіна, а також представники студентства – Віталій Торба та Олександр Сидоренко.
Свої роботи представили 9 студентів - Юлія Аванесова, Артем Гелдаш, Ірина Кравченко, Олександр Сидоренко, Владислав Туркін, Ірина Воробйова, Андрій Колодистий, В’ячеслав Пилипенко та Дар’я Шипілова, а також аспірант другого року навчання Олеся Кунінець.
Учасники наукового зібрання висвітлювали найрізноманітніші питання щодо особливостей різних видів спорту та їх впливу на організм людини. Також доповіді стосувалися різних методів реабілітації дітей і підлітків із певними фізичними вадами, вродженими дефектами та отриманими внаслідок хвороб або травм.
Засідання «Актуальні аспекти розвитку фізичного виховання» зібрало близько 20 учасників. Керівником заходу виступила кандидат біологічних наук, доцент Тамара Чиженок, секретарем – старший лаборант кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Світлана Парій. Доповіді учасників цього наукового засідання здебільшого стосувалися різних чинників впливу на розвиток фізичних якостей у дітей дошкільного віку, шкільного, юнацтва та студентів. Також багато уваги було приділено дослідженням ефективності занять різними видами спорту та особливостям їх впливу на фізичне здоров’я людини.
Свої роботи під час засідання захистили магістранти спеціальності «Фізичне виховання» Олександр Медяник («Аналіз показників фізичної працездатності дітей різного шкільного віку») та Микола Зубко («Вплив статичного навантаження на показники серцево-судинної системи учнів 10-11 років»). Доповіді, які презентували під час конференції студенти Євген Богма, Валерія Дорошенко, Станіслав Леонов, Катерина Подріз, Рустем Рустемов, Яна Кондратенко, Валерія Малиш і магістрант заочної форми навчання, учитель фізичної культури Вільнянської ЗОШ Віталій Губчик, будуть опубліковані у збірнику тез «Молода наука-2014».
Участь у роботі четвертого засідання – «Сучасні проблеми розвитку туризму» – взяли близько 25 молодих учених, а свої доповіді представили 13 із них. Очолила його роботу доктор педагогічних наук, доцент Наталія Маковецька, секретар – лаборант кафедри туризму Дарина Люта. Однією з доповідачів на цьому засіданні стала студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Дарина Годзь із науковою доповіддю на тему «Міжнародний досвід у розвитку вітчизняного сільського туризму України». Учасники заходу також розглянули такі питання: інноваційні технології у туристичній галузі; особливості управління туризмом в Україні; шляхи розвитку екстремального туризму на острові Хортиця та багато інших.
За результатами проведеної роботи всіх засідань найкращими доповідями були визнані:
- засідання «Актуальні аспекти олімпійського, професійного спорту та медико-біологічні проблеми фізичної культури та спорту» - роботи Артема Гелдаша («Розвиток спеціальних фізичних якостей у гребців юнацького віку у підготовчому періоді») та Олександра Сидоренка («Інноваційний метод контролю анаеробної працездатності футболістів»);
- засідання «Здоров’я людини та фізична реабілітація» - дослідження Андрія Колодистого на тему «Фізична реабілітація при дитячому церебральному паралічі»;
- засідання «Актуальні аспекти розвитку фізичного виховання» - наукова розвідка Віталія Губчика на тему «Діагностика розвитку силових здібностей різних м’язових груп у хлопчиків від 11 до 14 років»;
- засідання «Сучасні проблеми розвитку туризму» - робота Ярини Геращенко на тему «Молодіжний туризм в Україні та світі».

Ксенія Назаренко

Схожі новини