Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент факультету СПП Дмитро Єременко – серед переможців відбіркового туру Всеукраїнського творчого конкурсу «Голос країни»

10.04.2014 11:58 Факультет соціальної педагогіки та психології конкурс перемога

Серед студентів факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету – багато творчих особистостей, переможців численних конкурсів не лише міського й обласного, але й всеукраїнського рівнів. Черговим творчим досягненням факультету став впевнений виступ студента 1 курсу напряму підготовки «Театральне мистецтво» Дмитра Єременка на відбірковому турі 4 сезону Всеукраїнського творчого конкурсу «Голос країни-2014».

6 квітня завершилися сліпі прослуховування на найвідоміше вокальне шоу країни. У цей день добирали останніх членів своїх команд тренери Сергій Лазарєв і Тамара Гвердцителі. Ліричний виступ 19-річногно студента ЗНУ із композицією «Le temps de caterdale» справив велике враження на членів журі: до нього розвернули крісла обидва тренери, тим самим давши згоду навчати його вокалу.
За словами Дмитра, він завжди надавав перевагу класичному напряму в музиці. Тому за свого наставника обрав Тамару Гвердцителі.
Колектив Запорізького національного університету приєднується до численних привітань на адресу Дмитра, бажає йому гарних вражень від участі у проекті, нових досягнень та, звісно, перемоги!