Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з банківської справи

Представники економічного факультету взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з банківської справи

14.04.2014 09:06 Все Факультети Економічний Економічний факультет олімпіада

У другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит»/спеціальності «Банківська справа», що був проведений 10–11 квітня на базі Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, взяли участь студенти магістратури економічного факультету Юлія Кошарна й Андрій Попов. У роботі журі брав участь заступник декана з наукової роботи економічного факультету Андрій Линенко.

Учасники олімпіади протягом двох днів вирішували досить складні завдання, передбачені змаганням. Особливо насиченим був перший день, адже студенти брали участь у бліц-турнірі, проходили тестування у програмній оболонці Moodle, відповідали на письмове проблемно-дискусійне питання та розв’язували аналітико-розрахункову задачу з дисциплін «Гроші і кредит», «Банківські операції», «Центральний банк та грошово-кредитна політика», «Аналіз банківської діяльності» та «Фінансовий менеджмент в банку».
Програма другого дня олімпіади передбачала розв’язання кейсу. Крім того, учасники з усієї України мали нагоду не лише поспілкуватися, але й відвідати музей грошей.
Студенти Запорізького національного університету гідно представили наш виш на олімпіаді. Так, Андрій Попов здобув нагороду в номінації «За віру в успіх», до того ж, він і друга учасниця - Юлія Кошарна - отримали сертифікати на участь в роботі Літньої школи, яка відбудеться на базі Черкаського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України з 7 по 19 липня 2014 року.
Вітаємо наших студентів і бажаємо їм подальших наукових звершень!

Схожі новини