Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету ЗНУ побували в етноселі Червоноказаче

Представники економічного факультету ЗНУ побували в етноселі Червоноказаче

13.05.2014 09:09 Все Факультети Економічний економічний факультет

7 квітня студенти та викладачі економічного факультету під керівництвом його декана, професора Алли Череп долучилися до історико-культурного проекту – відродження типового для степової України етносела Червоноказаче.

Екологічне село Червоноказаче знаходиться на відстані 60 км від м. Запоріжжя та в 9 км від траси Запоріжжя-Донецьк. Там викладачі та студенти економічного факультету малиможливість насолоджуватися чудовою природою рідного краю. Також учасники екскурсії – викладачі та студенти економічного факультету – із задоволенням взяли участь у пізнавальних та цікавих майстер-класах із народних ремесел, танців, виготовлення прикрас і оберегів різних народів, адже на сьогодні на території нашої області проживають близько 130 народностей і національностей.
Не лише студенти ЗНУ, але й викладачі всіх кафедр економічного факультету взяли участь у заході з благоустрою парку етносела, висадивши алею кленів.
Після наполегливої праці гостинні господарі – ініціатор створення історико-культурного комплексу «Етносело» Інесса Носенко та її помічники – нагодували гостей смачним обідом у найкращих традиціях української кухні: кулішем із салом та цибулею, приготовленим у казанку на вогні, та пирогом із ягодами. Також гості змогли скуштувати страви кухні інших народів світу, зокрема східні солодощі, мацу, халву тощо.
На прощання декан економічного факультету Алла Череп подякувала організаторам за запрошення, за цікаве творче й інтерактивне лекційне супроводження під час усієї поїздки та, окремо, за збереження культурної спадщини та розвиток культурного туризму в Запорізькій області.
Інесса Носенко, у свою чергу, подякувала представникам економічного факультету ЗНУ за співпрацю та висловила надію щодо розвитку тісних взаємозв'язків у спільній справі відродження природи та розвитку культури рідного краю.

Валентина Гельман,
завідувач кафедри управління персоналом і менеджменту,

Вікторія Ярмош,
викладач кафедри управління персоналом і менеджменту