Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартували ігри відкритого кубка ЗНУ з баскетболу, присвяченого Дню Перемоги

У ЗНУ стартували ігри відкритого кубка ЗНУ з баскетболу, присвяченого Дню Перемоги

13.05.2014 12:28 Турнір з баскетболу до Дня Перемоги

12 травня у Спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ розпочався шостий традиційний турнір із баскетболу серед студентських спортивних команд, присвячений Дню Перемоги. Його організаторами виступили представники спортивного клубу ЗНУ та кафедри фізичного виховання.

Участь у турнірі взяли чотири баскетбольні команди: Запорізького національного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету, Сумського державного університету та Класичного приватного університету. Упродовж трьох днів - з 12 по 14 травня - ці команди будуть змагатися між собою за перше місце.
Підтримати гравців і вшанувати пам’ять захисників Вітчизни у великій ігровій залі СК ЗНУ зібралися викладачі, студенти й усі шанувальники баскетболу.
До складу оргкомітету турніру увійшли: головний суддя змагань, арбітр національної категорії Петро Драган, завідувач кафедри фізичного виховання Едуард Дорошенко та головний тренер нашої збірної Віктор Горбуля.
Із вітальними словами до гравців і вболівальників звернувся декан факультету фізичного виховання Микола Маліков. Він зазначив: «Проведення цього турніру є дуже символічним, адже демонструє факт єднання гравців різних спортивних команд із різних вишів України. Я впевнений, що на цей турнір чекає велике майбутнє, тому хай переможе найсильніший».
До привітань приєднались і завідувач кафедри фізичного виховання Єдуард Дорошенко та головний суддя змагань Петро Драган. Вони теж побажали гравцям успіхів, удачі та великих спортивних перемог, а також висловили сподівання, що ці спортивні змагання проводитимуться і надалі. Після привітальних слів прозвучав Гімн України та традиційна пісня про День Перемоги. Капітани усіх чотирьох команд поклали квіти до стели пам’яті загиблим викладачам і студентам університету під час Великої Вітчизняної війни.
У перший день змагань відбулися дві командні зустрічі: між збірними КПУ та Сумського державного університету, а також між збірною ЗНУ та командою Мелітопольського державного педагогічного університету. Перша гра закінчилась із рахунком 79:67 на користь команди КПУ. Упродовж другої гри між збірними ЗНУ і Мелітопольського державного педагогічного університету наша команда тривалий час лідирувала, але в останні хвилини гри рахунок майже зрівнявся. Проте в результаті тривалої і виснажливої боротьби команда ЗНУ перемогла з рахунком 83:79.
Упродовж наступних двох днів усі чотири команди зіграють між собою ще 4 гри і буде визначений переможець.

Олена Переверзєва