Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проректор з АГР Сергій Кушнір провів лекцію на тему енергозаощадження

Проректор з АГР Сергій Кушнір провів лекцію на тему енергозаощадження

27.05.2014 10:49 Зустріч лекція АГЧ

26 травня проректор з адміністративно-господарської роботи Сергій Кушнір зустрівся з викладачами та студентами нашого університету задля проведення роз’яснювальної лекції на тему енергозаощадження. Захід відбувся з ініціативи представників АГЧ, а його організаторами виступили помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, представники Відділу виховної роботи та Студентської ради ЗНУ (голова - Ольга Лебедєва).

На початку заходу голова Студентської ради ЗНУ Ольга Лебедєва подякувала присутнім за небайдужість та активність, а також представила та запросила до слова лектора.
Сергій Миколайович розповів присутнім про впровадження низки енергоефективних заходів, завдяки яким наш університет досяг високого рівня енергозаощадження: застосування системи диспетчеризації та контролю опалення, заміна старих вікон на енергозберігаючі, установка радіаторних терморегуляторів тощо. Сергій Кушнір також розповів про діяльність лабораторії з енергозбереження та енергоефективності ЗНУ та програму енергетичної паспортизації будівель «Дисплей», яка діє згідно сертифікації будівель ЗНУ за нормами Директиви 2002/91/ЕС Європейського парламенту і ради від 16 грудня 2002 року.
Ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів у навчальних корпусах і гуртожитках, на думку Сергія Миколайовича, неможливе без співпраці між мешканцями будівель та представниками Адміністративно-господарської частини ЗНУ. Тому такі зустрічі є дуже важливими, й усі зауваження та пропозиції студентства будуть розглянуті. Сергій Кушнір запропонував студентам, які мешкають у гуртожитках, замість літніх відпрацювань надати свою допомогу в ремонті приміщень гуртожитків нашого університету. А також створити ініціативні групи, які б контролювали використання тепла, води й інших ресурсів у гуртожитках. Сергій Миколайович наголосив: «Якщо кожен із вас буде вимикати за собою світло, комп’ютери та інші електроприлади – він зможе заощадити електроенергію та, врешті-решт, власні кошти».
Присутнім на заході продемонстрували презентацію (принципи функціонування систем опалення ЗНУ, статистику виплат за опалення за попередні роки тощо) та декілька мультфільмів про різні методи та правила заощадження ресурсів.
Наприкінці лекції усі охочі мали можливість поставити актуальні для них запитання проректору з адміністративно-господарської роботи Сергію Кушніру й отримати вичерпні відповіді на них.

Ксенія Назаренко

Схожі новини