Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна робота у Куйбишевському районі

Профорієнтаційна робота у Куйбишевському районі

28.05.2014 10:33

Травень – досить насичений час для проведення профорієнтаційної роботи серед школярів як міста Запоріжжя, так і Запорізької області. Саме тому в рамках профорієнтаційної роботи завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко відвідала школи Куйбишевського району та поспілкувалася з учнями 9-11 класів.

Проведення профорієнтаційної роботи стало можливим завдяки налагодженим стосункам із керівником відділу освіти, молоді та спорту Куйбишевської районної державної адміністрації Володимиром Крутько та директорами шкіл району. Головним завданням цих акцій є популяризація Запорізького національного університету, його факультетів, спеціальностей, а також допомога старшокласникам у виборі професії. Таким чином, майбутні випускники мають нагоду отримати корисну інформацію, яка є корисною та цікавою для професійного самовизначення.
Ірина Миколаївна розповіла школярам про історію та сьогодення ЗНУ, його матеріальний і кадровий потенціал, факультети, перспективи навчання та працевлаштування, ознайомила старшокласників з особливостями вступної кампанії 2014 року. Особливо актуальними виступи були для учнів випускних класів, адже зовсім скоро відбудеться ЗНО та вступ до вищих навчальних закладів. Зацікавились інформацією й учні 9-10 класів. Виявилося, що діти вже не раз замислювалися над професійним самовизначенням. Їх професійні мрії різноманітні: лікар, вчитель, водій, філолог тощо. Вже зараз вони усвідомлюють, що попереду - непростий життєвий шлях зі своїми турботами, обов’язками та багатьма іншими питаннями, які доведеться вирішувати вже зовсім скоро. Тому почуте стимулює їх перш за все до сумлінного навчання у школі.
Ірина Миколаївна зазначила, що для того, аби стати студентом омріяного університету, сьогоднішнім старшокласникам необхідно плідно попрацювати й бути дуже уважними. По-перше, вони повинні чітко визначитися з вибором майбутньої спеціальності, адже від цього залежить, які предмети ЗНО вони складатимуть. По-друге, продовжити підготовку до складання тестування. Тут була запропонована допомога фахівців ЗНУ майбутнім абітурієнтам, адже багато років поспіль на базі нашого університету діють підготовчі курси, які сприяють якісній підготовці до вступу. По-третє, успішно скласти тестування. І, нарешті, у визначені Міністерством освіти і науки України терміни подати документи до омріяного вищого навчального закладу.
Усі учасники зустрічі отримали додаткову інформацію та рекламно-інформаційні матеріали про Запорізький національний університет. Особливе зацікавлення в абітурієнтів викликала інформація про можливість отримання інформації про вступну кампанію 2014 року та зовнішнє незалежне оцінювання у соціальній мережі Вконтакті у групі «Абітурієнт ЗНУ».