Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК звітують про результати проходження навчально-педагогічної та технологічної практик

28.05.2014 13:35 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж навчально-педагогічна практика технологічна практика

27 травня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася конференція із захисту звітів за результатами проходження навчально-педагогічної та технологічної практик студентів 2 курсів спеціальностей «Соціальна робота», «Правознавство», «Фізичне виховання» і «Видавнича справа та редагування».

Заслухати доповіді студентів і підбити підсумки зібралися директор ЕПК Олена Грибанова, її заступник з навчально-виховної роботи Олена Артеменко, завідувач гуманітарного відділення Олександра Данілкіна, завідувач практики коледжу Лариса Недавня, керівники практик, викладачі коледжу та студенти.
Свої звіти з проходження практики представили найактивніші студенти - кілька від кожної групи, які показали кращі результати своєї роботи у форматі відеопрезентацій і доповідей. Вони також відповіли на запитання викладачів та уточнили деякі моменти щодо бази своїх практик.
Так, на базі запорізьких шкіл і ліцеїв проходили навчально-педагогічну практику студенти спеціальності «Фізичне виховання». Вони розповіли про свої досягнення: під час навчально-педагогічної практики оволоділи навичками роботи з учнями, закріпили набуті під час навчання знання і змогли їх застосувати під час шкільних занять фізичною культурою. Окрім того, як зауважили практиканти, були й деякі труднощі у роботі з дітьми: не одразу вдавалося налагодити контакт зі школярами, встановити дисципліну під час занять. Також, на жаль, зростає кількість дітей, які звільнені від занять фізкультурою через стан здоров’я.
Студенти «Видавничої справи та редагування» підготували цікаві доповіді про проходження технологічної практики на базі електронних ЗМІ, прес-центру ЗНУ, навчальної лабораторії факультету журналістики інтернет-радіо «Університет» та новітніх медіа тощо, відвідування видавництв ЗНУ та «Кераміст», розповіли про зустрічі з цікавими людьми та фахівцями журналістської справи - головним редактором газет «Улица Заречная» та «Улица спртивная» Оленою Сопіною, деканом факультету журналістики Володимиром Манакіним, співаком і громадським діячем Святославом Вакарчуком та іншими.
Студенти-другокурсники спеціальності «Соціальна робота» проходили практику в центрі психологічної та педагогічної підтримки «Флоренс» та «Клініці, дружній до молоді», а правознавці мали змогу працювати у районних адміністраціях ЗМР Шевченківського, Орджонікідзевського, Комунарського та Жовтневого районів.
Підбиваючи загальні підсумки проходження практик названих спеціальностей, директор ЕПК Олена Грибанова та завідувач практики Лариса Недавня підкреслили, що високі досягнення студентів – це результат спільної копіткої роботи та майстерності адміністрації нашого вишу та ЕПК, керівників практик, викладачів і самих студентів. Олена Євгенівна подякувала безпосереднім керівникам практик - Ларисі Недавній, Марині Іщенко, Ользі Широбоковій, Анні Білоус та Олені Маловічко. Чотирнадцять студентів ЕПК були відзначені грамотами за сумлінне ставлення та творчий підхід під час проходження практики.
Незабаром відбудуться звітні конференції за результатами проходження практик студентами інших спеціальностей ЕПК.

Олена Хлистун