Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася підсумкова конференція за результатами проходження практики студентів 2 курсу

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася підсумкова конференція за результатами проходження практики студентів 2 курсу

30.05.2014 10:40 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ

29 травня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася підсумкова конференція за участю студентів 2 курсу спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Розробка програмного забезпечення», «Організація виробництва» і «Фінанси та кредит», під час якої відбулося підбиття підсумків проходження практики без відриву від навчання.

На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернулася завідувач навчальної та виробничої практики коледжу Лариса Недавня. Окрім того участь у звітній конференції взяли заступник директора ЕПК Валентина Горлач, викладач коледжу Вікторія Буличова, а також куратори практик студентів: Генадій Циммерман, Олена Циммерман, Володимир Арутюнян, Ольга Спельчук та Людмила Чичун.
Студенти спеціальності «Розробка програмного забезпечення» продемонстрували присутнім низку нових комп’ютерних ігор, які вони розробили під час проходження практики. Аудиторія була у захваті від результатів їхньої роботи, а керівники практик відзначили оригінальність ідей.
У свою чергу, студенти спеціальності «Організація виробництва» проходили практику за напрямками «Комп’ютерна техніка», «Діловодство» і «Маркетинг». Вони отримали можливість ближче ознайомитися з усіма особливостями своєї майбутньої професії та перевірити рівень своїх знань і навичок.
Подібний досвід отримали й студенти спеціальності «Фінанси і кредит». Вони розробили проект власної компанії під назвою «5 o'clock», що спеціалізується на виробництві гарячих напоїв.
Студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» під час проходження практики вивчили організацію бухгалтерського обліку під час виробничого процесу, ознайомилися з основними функціями обліку в бухгалтерії, оволоділи знаннями та практичними навичками в галузі організації й ведення бухгалтерського обліку.
Наприкінці заходу Валентина Горлач вручила грамоти найбільш активним і сумлінним студентам, а саме: Аліні Купріній, Олександру Короленку, Кароліні Долі, Яні Швець і Маргариті Кайдаш.

Вікторія Бєляшкіна

Схожі новини