Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління розглянули шляхи вдосконалення підготовки державних службовців в умовах конституційної реформи

На факультеті соціології та управління розглянули шляхи вдосконалення підготовки державних службовців в умовах конституційної реформи

24.06.2014 11:05 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління Засідання круглого столу

23 червня на факультеті соціології та управління Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу на тему «Шляхи вдосконалення підготовки державних службовців в умовах конституційної реформи». Захід відбувся у рамках святкування Дня державного службовця України.

На засідання круглого столу завітали: завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби і місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області Антоніна Бородіна; начальник навчально-організаційного відділу Запорізького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Ольга Курносова; головні спеціалісти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Колесникова та Іван Юрченко; доцент Класичного приватного університету, к.філос.н. Володимир Глазунов, а також викладачі кафедри соціальної філософії та управління ЗНУ.
На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри соціальної філософії та управління ЗНУ, доктор філософських наук, доцент, професор Тарас Бутченко. Він привітав шановних гостей засідання з Днем державного службовця та виступив із доповіддю на тему «Формування проектної культури державних службовців».
Наступним до виступу був запрошений доктор філософських наук, доцент кафедри соціальної філософії та управління Володимир Скворець, який розповів присутнім про соціально-філософську складову підготовки державних службовців.
У свою чергу, докторант кафедри соціальної філософії та управління, кандидат філософських наук, доцент Олександр Краснокутський виступив із доповіддю на тему «Ідеологія державотворення як основа формування державної влади і державної служби».
Наприкінці засідання круглого столу його учасники обмінялись думками з питання підвищення практичної значущості магістерських робіт магістрів спеціальності «Державна служба».

Олена Ярошенко

Схожі новини