Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває збір коштів на підтримку Збройних Сил України

У ЗНУ триває збір коштів на підтримку Збройних Сил України

25.06.2014 16:07 Збір коштів для української армії

До акції «Зроби свій внесок у боєздатність країни!», започаткованої Міністерством фінансів, приєднується все більше викладачів і співробітників Запорізького національного університету. Вони продовжують збирати кошти для допомоги українській армії, підвищення її боєздатності та захисту військовослужбовців, підтримуючи пропозицію ректора Миколи Фролова щодо участі у Всеукраїнській програмі.

Колективні кошти надходять до первинної профспілкової організації ЗНУ і використовуються на придбання Сертифікатів казначейських зобов’язань «Військові». За словами голови профспілкового комітету ЗНУ Бориса Павловського, на сьогодні вже зібрано 29 тисяч гривень.
Найактивнішу участь в акції на підтримку українських військовослужбовців взяли представники економічного факультету, від яких надійшло 13 тисяч гривень. Значну частину коштів зібрали й представники факультету іноземної філології, зокрема викладачі кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови (завідувач – професор Юрій Зацний). Майже на всю вказану суму вже придбані Сертифікати казначейських зобов’язань «Військові». Збір коштів продовжується.