Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники Економіко-правничого коледжу ЗНУ отримали дипломи молодших спеціалістів (+фоторепортаж)

Випускники Економіко-правничого коледжу ЗНУ отримали дипломи молодших спеціалістів (+фоторепортаж)

02.07.2014 13:14 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вручення дипломів

1 липня у приміщенні Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені В. Магара відбулася урочиста церемонія вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» випускникам Економіко-правничого коледжу ЗНУ. На свято завітали не лише вчорашні студенти коледжу, але й їхні батьки та рідні, викладачі ЕПК, випускники минулих років, а також почесні гості заходу.

Цього року дипломи отримали 130 випускників 7 спеціальностей: «Правознавства», «Соціальної роботи», «Розробки програмного забезпечення», «Бухгалтерського обліку», «Фінансів та кредиту», «Фізичного виховання», «Видавничої справи та редагування». У тому числі 35 осіб отримали дипломи з відзнакою за відмінне навчання й активну участь у науковому, спортивному та культурно-масовому житті ЕПК.
На початку заходу перший проректор Запорізького національного університету Олександр Бондар привітав випускників і побажав їм успіхів і натхнення у подальшому навчанні та роботі: «Для нас, освітян, подібні заходи – дні, коли ми випускаємо чергових наших учнів у доросле життя, – то невичерпне джерело натхнення, свідчення того, що наша праця потрібна всім вам, всьому українському народу. Переконаний, що знання, одержані вами під час навчання в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету, стануть надійною основою для подальшого вашого вдосконалення та побудови кар’єри. Тож хай це свято назавжди залишиться у вашій пам’яті як згадка про найперше вагоме досягнення на шляху до здобуття престижної вищої освіти».
Також Олександр Григорович вручив дипломи з відзнакою відмінникам усіх спеціальностей.
Директор ЕПК Олена Грибанова у своїй привітальній промові подякувала педагогічному колективу коледжу та батькам, які протягом кількох років плідно співпрацювали задля створення сприятливих умов для отримання освіти та всебічного розвитку наймолодших студентів ЗНУ. Олена Євгенівна відзначила, що члени державних екзаменаційних комісій – декани факультетів нашого вишу, які були присутні на випускних іспитах коледжу, а також на захистах дипломів студентів спеціальностей «Розробка програмного забезпечення» та «Видавнича справа та редагування», – відзначили високий рівень підготовки випускників ЕПК у порівнянні з абітурієнтами, які вступають до ЗНУ після закінчення загальноосвітніх шкіл. Окремо Олена Грибанова звернула увагу присутніх на те, що серед випускників спеціальності «Фізичне виховання» цього разу багато майстрів спорту міжнародного класу, переможців міжнародних спортивних змагань, зокрема у цьому році завершила навчання у коледжі переможниця Чемпіонату світу з ушу Тетяна Кондратьєва.
Також присутніх на заході зі святом привітали декан факультету журналістики, професор Володимир Манакін, декан економічного факультету, професор Алла Череп, декан математичного факультету, професор Сергій Гоменюк та завідувач відділу аспірантури і докторантури Геннадій Васильчук. Вони вручили дипломи випускникам коледжу, побажали їм зустріти перше вересня в якості студентів факультетів ЗНУ, а також порадили не забувати про коледж і своїх викладачів, завдяки чиїй невсипущій турботі за кілька років вступники-школярі перетворилися на справжніх фахівців своєї справи.
Також під час заходу Подяками ректора ЗНУ за сумлінне виховання дітей і за допомогу в організації навчально-виховного процесу були відзначені кілька батьків найбільш сумлінних і талановитих випускників.
Від імені батьків до викладачів коледжу та до його випускників звернулася Тетяна Троцько. Вона подякувала кураторам груп і вчителям за їхню нелегку й таку потрібну роботу з виховання фахівців високого рівня, від яких залежить майбутнє України. Самим же вчорашнім студентам пані Тетяна порадила гідно нести звання випускників Економіко-правничого коледжу ЗНУ і не забувати тих, хто підтримував їх на початку дорослого життя.
У свою чергу, викладачам і батькам від імені всіх цьогорічних випускників подякували активісти Студентської ради коледжу Софія Марченко й Олександра Льовіна. Зокрема, дівчата, звертаючись до випускників, присутніх у залі, зазначили, що їм уже є чим пишатися, адже успішне завершення коледжу свідчить про те, що вчорашні студенти ЕПК вміють ставити перед собою гідну мету та докладати зусиль задля її досягнення. Також вони щиро подякували директору коледжу Олені Грибановій та всьому педагогічному колективу.
Організатори заходу подбали про те, аби зробити випускний вечір справді незабутнім для всіх його учасників. Уже на початку заходу, у фойє театру, викладачів, студентів коледжу та гостей свята зустрічали міми. Вечір пройшов у чудовій теплій атмосфері, яку забезпечили не лише щирі оплески присутніх у залі рідних і друзів випускників, але й чудові вокальні та хореографічні номери солістів музично-драматичного театру імені Магара. Також під час заходу його учасникам демонструвалися відеоматеріали – ілюстрації найяскравіших моментів навчання та відпочинку студентів ЕПК, фотографії цьогорічних випускників, їх кураторів і викладачів тощо.
Церемонія завершилася святковим феєрверком, під час якого на сцену театру водночас піднялися всі цьогорічні випускники, яких присутні винагородили оваціями. Після закінчення офіційної частини вечора більшість випускників залишилися у фойє, аби сфотографуватися на згадку зі своїми викладачами і колишніми одногрупниками.

Таміла Тарасенко

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини