Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Урочисте вручення дипломів на факультеті фізичного виховання

Урочисте вручення дипломів на факультеті фізичного виховання

04.07.2014 13:16 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання

3 липня на факультеті фізичного виховання Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які закінчили навчання за програмами освітньо-кваліфікаційних рівнів «Магістр» і «Спеціаліст». Цього року викладачі факультету підготували 173 дипломованих фахівця (спеціалістів – 121, магістрів – 52), серед них – 19 студентів отримали дипломи з відзнакою.

На початку заходу з вітальними словами до цьогорічних випускників звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він зазначив, що диплом випускника факультету фізичного виховання ЗНУ - це знак якості їхньої підготовки та надійна запорука успішної кар'єри. Олександр Григорович вручив дипломи магістрам денної та заочної форм навчання, побажав молодим фахівцям посісти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності і ніколи не забувати про свою альма-матер.
Також Олександр Бондар від імені ректорату університету привітав із Днем народження декана факультету фізичного виховання, доктора біологічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, професора Миколу Малікова.
Микола Васильович, у свою чергу, подякував за слова привітань та звернувся до вже колишніх студентів факультету фізичного виховання з побажаннями щастя, професійного зростання, успіхів і постійного самовдосконалення.
Дипломи спеціалістів спеціальностей «Фізичне виховання», «Фізична реабілітація», «Олімпійський та професійний спорт» і «Туризм» випускникам вручили завідувачі кафедр факультету: доктор педагогічних наук, професор Анатолій Конох, доктор біологічних наук, професор Надія Богдановська, доктор педагогічних наук, заслужений тренер України Андрій Сватьєв та доктор педагогічних наук Наталя Маковецька відповідно.
Крім того, під час заходу кандидат наук фізичного виховання і спорту, доцент, заступник декана з наукової роботи Світлана Караулова вручила грамоти «За наукову діяльність» найактивнішим випускникам, а кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри фізичного виховання Едуард Дорошенко нагородив грамотами «За високі спортивні досягнення» найталановитіших спортсменів факультету - Олександра Надтоку, Анастасію Чернявську і Володимира Рум’янцева.
Ведучими свята виступили студентки факультету фізичного виховання Аліна Глушко та Яна Єжаченко.
Атмосферу свята у залі створили вокальний виступ студентки факультету фізичного виховання Вікторії Гузенко та танцювальні постановки учасників народного театру сучасної хореографії «Фенікс» (хореографи-постановники – Євгенія Осетинська й Анастасія Романенко).
Наприкінці заходу випускники факультету фізичного виховання гучними оплесками подякували своїм викладачам за отримані знання та досвід, за комфорт і душевне тепло, яким вони були оточені в Запорізькому національному університеті.

Олена Ярошенко

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: