Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Додаткове ЗНО з історії України зібрало 300 учасників

Додаткове ЗНО з історії України зібрало 300 учасників

10.07.2014 13:31 ЗНУ додаткова сесія ЗНО

Сьогодні, 10 липня, у Запорізькому національному університеті відбулася чергова додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання якості знань абітурієнтів. Цього разу відбулися тестування з історії України.

Як завжди, на абітурієнтів чекали представники інформаційного центру пункту тестування ЗНО, які надали усю необхідну інформацію, а перед початком тестування для всіх його учасників провели інструктаж щодо правил успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання та розподілу по аудиторіях.
Спостерігач незалежної громадської організації «ОПОРА» Олеся Коротченко відзначила високий рівень організації тестування та професіоналізм осіб, відповідальних за проведення ЗНО. «Оскільки це додаткове ЗНО, – зазначила Олеся Сергіївна, – єдиною проблемою могло бути запізнення учасників тестування, але й таких випадків не зареєстровано. Це стало можливим завдяки налагодженій роботі фахівців ЗНУ, зокрема відповідальної за пункт тестування у ЗНУ, завідувача підготовчого відділення Ірини Бакаленко. Під час складання ЗНО не виявлено ні порушень дисципліни, ні запізнень, ні відсутності необхідних документів тощо».
Також своїми враженнями від організації ЗНО з нами поділилася бабуся абітурієнтки Ірини Гороховцевої Ольга Петрівна Гороховцева (м. Маріуполь), яка завітала до ЗНУ, аби підтримати свою онуку:
- Ми приємно вражені рівнем проведення тестувань у Запорізькому національному університеті. Ми також задоволені увагою та готовністю фахівців вишу відгукнутися на будь-яке прохання. Ми вже втретє в ЗНУ – раніше складали тестування з російської та англійської мов, а сьогодні завітали на тестування з історії України. Викликає захоплення й те, що організатори подбали про найменші дрібниці. Наприклад, коли мені стало зле – запропонували медичну допомогу. Також обладнані місця для очікування, намет із прохолодними напоями та міні-буфет.

Ксенія Назаренко

Схожі новини