Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася зустріч представників Посольства США з журналістами

У ЗНУ відбулася зустріч представників Посольства США з журналістами

05.08.2014 14:04 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики Студентська рада ЗНУ

5 серпня до Запорізького національного університету завітала делегація зі Сполучених Штатів Америки, до складу якої увійшли представники Посольства та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою зустрічі було обговорення проблем, із якими стикаються журналісти під час виконання професійних обов’язків, та напрямів співпраці.

Серед закордонних гостей нашого університету були Координатор з питань допомоги Посольства США Кліффорд Бонд, Представники USAID Грег Олсон та Бен Лонг. На зустріч завітали головний редактор газети «Правда» Валерій Зотов, журналіст та ведуча ЗОДТРК Ольга Вакало, керівник Запорізького медіа-центру Тетяна Орлова, комерційний директор «ТРК «Алекс» Ольга Калганова, директор Інституту журналістики КПУ Олег Богуславський, представник ГО «Коло громадської довіри» (м. Київ) Наталя Дідик. Запорізький національний університет на зустрічі представляли декан факультету журналістики Володимир Манакін, викладач факультету Катерина Сіріньок-Долгарьова, директор прес-центру Олександра Усенко, а також члени Студентської ради.

Під час зустрічі її учасники обговорили питання взаємодії журналістів, органів влади, громадських організацій та представників бізнесу у сучасних умовах. Торкнулися і проблем інформованості про події в Україні жителів сільської місцевості, а також якості інформації, що подається у ЗМІ та соціальних мережах, професійної підготовки журналістів.

«Бути хорошим громадянином означає бути поінформованим. Демократія – це не тільки вибори, це – доступ до інформації кожного громадянина», - підсумував наприкінці заходу Кліффорд Бонд.

Схожі новини