Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті привітали з ювілеєм професора Наталю Максишко

На економічному факультеті привітали з ювілеєм професора Наталю Максишко

19.08.2014 09:47 Все Факультети Економічний Економічний факультет ювілей

Днями на економічному факультеті пройшли урочистості з приводу ювілею доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри економічної кібернетики Наталії Костянтинівни Максишко.

Під час свята пролунало чимало теплих слів на адресу іменинниці, яка своє життя пов’язала із нашим вищим навчальним закладом.

Наталя Костянтинівна здобула дві вищі освіти саме у Запорізькому педагогічному державному інституті, а потім – у Запорізькому державному університеті. Із вересня 1990 році працювала у нашому виші, починаючи з посади викладача кафедри математичних методів в економіці. На сьогодні Наталія Максишко очолює кафедру економічної кібернетики, виховала плеяду учнів, дехто з яких обрав освітянську кар’єру, створила власну наукову школу і написала багато посібників і монографій, які мали значний вплив на розвиток вітчизняної науки.

Під час вшанування шановної ювілярки її колеги від усього серця побажали Наталії Костянтинівні міцного здоров’я, великого людського щастя, благополуччя, поваги від людей, любові від рідних та близьких. Викладачі економічного факультету зичили іменинниці подальших успіхів, безмежної енергії, здійснення всіх творчих задумів та наснаги на професійній ниві.

Економічний факультет ЗНУ

Схожі новини