Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Українська збірна виграла Чемпіонат Світу

Українська збірна виграла Чемпіонат Світу

01.09.2014 16:33 Все Факультети Фізичного виховання

З 24 по 31 серпня у Амстердамі проходив Чемпіонат Світу з академічного веслування. Українська команда, до складу якої увійшов випускник ЗНУ Олександр Надтока, виборола золоту нагороду і встановила світовий рекорд.

Змагання проходили у напруженій боротьбі між командами України та Великобританії. Наша команда обійшла британців на 0,9 секунд, встановивши новий світовий рекорд – 2 тисячі метрів українці подолали за 5 хвилин і 32,26 секунд.
До складу четвірки окрім випускника ЗНУ Олександра Надтоки увійшли наші співвітчизники Артем Морозов, Дмитро Міхай та Іван Довгодько.
Вітаємо Олександра Надтоку та його тренера – завідувача кафедри олімпійського та професійного спорту ЗНУ, доктора педагогічних наук, Заслуженого тренера України Андрія Сватьєва!