Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління вручили дипломи магістрам спеціальності «Державна служба»

На факультеті соціології та управління вручили дипломи магістрам спеціальності «Державна служба»

23.09.2014 13:10 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління свято

23 вересня на факультеті соціології та управління Запорізького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам магістратури зі спеціальності «Державна служба» (заочного відділення). На заході були присутні декан ФСУ Максим Лепський, викладачі, випускники і студенти факультету, а також їхні друзі та рідні.

На початку урочистостей, після виконання державного гімну України, декан факультету, професор Максим Лепський зазначив, що цей випуск – особливий. На його думку, саме зусилля цьогорічних випускників спеціальності «Державна служба» мають змінити на краще життя нашої країни. Також Максим Анатолійович відзначив, що два роки навчання держслубовців, які вступили до нашого університету підвищувати свій освітній рівень, були важливими для всього викладацького складу ФСУ, адже під час лекцій і семінарів відбувався обмін досвідом, взаємне збагачення знаннями. Він висловив сподівання, що отриманий освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» допоможе всім випускникам у побудові успішної кар’єри.
Завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко приєднався до побажань декана факультету і висловив щире сподівання, що, отримавши дипломи у скрутний для України час, випускники ФСУ візьмуть активну участь у творенні щасливого майбутнього нашої держави.
Староста групи Олександр Заїка від імені всіх одногрупників подякував викладам ЗНУ за два дуже цікавих роки, під час якого магістри отримали другу освіту, та за безцінні знання, якими щедро ділилися з ними викладачі ЗНУ. Також він виголосив Клятву випускника факультету, відповідно до якої учорашні студенти зобов’язалися ніколи не забувати про ЗНУ, зажди дбати про благополуччя рідної держави, а також керуватися у житті девізом ФСУ: «Перемога любить істину».
Після вручення дипломів про вищу освіту, випускники послухали пісню від студентки 2 курсу напряму підготовки «Політологія» Маріанни Дмитренко. Завершилися урочистості виконанням гімну факультету соціології та управління.

Таміла Тарасенко

Схожі новини