Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач факультету менеджменту пройшла стажування в Європі

Викладач факультету менеджменту пройшла стажування в Європі

25.09.2014 14:10 Все Факультети Менеджменту

Доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту організацій і логістики Людмила Бухаріна на початку вересня відвідала тритижневий семінар у м. Берліні та м. Варшаві в рамках річного стажування та підвищення кваліфікації для менеджерів з публічного сектору країн Східної Європи.

На конкурсній основі у результаті двох стадій випробувань вона здобула стипендію коледжу імені Карла Фрідріха Гьорделера „Good Governance“ (www.goerdeler-kolleg.de), створеного за ініціативи та фінансової підтримки фонда Роберта Боша ( www.bosch-stiftung) та у кооперації з німецьким товариством зовнішньої політики (DGAP).
Мета програми – навчання стипендіатів стандартам і методам управління й адміністрування, що прийняті у Європейському Союзі. Навчання у коледжі розраховано на один рік. Зараз Людмила Бухаріна має завдання для самостійного опрацювання, а вже у березні її чекають наступні семінари у м. Брюссель, а наприкінці навчання – остання сесія знову у м. Берлін.
Протягом стажування Людмила Михайлівна встановила багато нових контактів, за її словами було здійснено добрий «networking». Крім того, було багато зустрічей у міністерствах Німеччини та Польщі, панельних дискусій з політичними діячами та бізнесменами. Вона мала можливість здійснити хоспітацію у Берлінському Інституті Права та Економіки. Також викладач опанувала навчальний курс «Модернізація управління» у Потсдамському університеті. Цікавими та інноваційними виявилися такі форми навчання, як Оксфордські дебати та «План-шпиль» (ситуаційна гра). Наразі у Людмили Михайлівни багато нових ідей та проектів, які вона хотіла б втілити у практику викладання у Запорізькому національному університеті.

За інформацією факультету менеджменту