Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології підбили підсумки асистентської практики

На факультеті іноземної філології підбили підсумки асистентської практики

29.09.2014 10:08 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології практика концерт

Минулого тижня завершилася асистентська практика магістрантів факультету іноземної філології. Майже місяць майбутні випускники мали змогу спробувати себе в ролі викладачів англійської, німецької, іспанської чи французької мов та кураторів академічних груп.

Навчання іноземним мовам не обмежується лише роботою в аудиторії, тому паралельно з проведенням аудиторних занять майбутні фахівці виконували позакласну роботу для того, аби їхні підопічні закріпили набуті знання та відчули, як це – виступати перед глядачами. 26 вересня в актовій залі навчального корпусу №2 відбувся традиційний звітний концерт, на якому підсумки практики було представлено у формі творчих виступів.
Декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, заступник декана Катерина Василина та керівник практики Тетяна Пахомова привітали магістрантів із закінченням практики.
Оцінити виступи, що магістранти готували разом із групами, прийшли студенти 1-4 курсів та учні шкіл №7, №58 та №79 м. Запоріжжя. Серед найкращих виступів було відзначено: «Спробуй повтори» (гр. 101н, гр.102н), «Байки Жана де Лафонтена» (гр. 205а), Музичний номер (гр. 101а), «Битва екстрасенсів» (гр. 402а).
Окрасою заходу та приємним сюрпризом став виступ студентів 2 курсу іспанського відділення, приурочений до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. У авторському перекладі вірша «Заповіт» іспанською мовою було відтворено не лише зміст, але й мелодичність, метрику та ритм поезії Кобзаря.
Родзинкою концерту, серед іншого, став гумористичний виступ групи 401а, що сподобався як студентам, так і школярам.

Оксана Гальченко

Схожі новини