Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукове товариство біологічного факультету поповнилося студентами молодших курсів

Наукове товариство біологічного факультету поповнилося студентами молодших курсів

03.10.2014 09:45 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет НТСА

30 вересня на біологічному факультеті відбулася щорічна презентація студентських наукових проблемних груп для студентів молодших курсів. Сьогодні на факультеті діє дванадцять наукових гуртків, де розпочинають свою дослідницьку діяльність майбутні науковці.

Учасників заходу привітали заступник декана з наукової роботи доцент Віра Копійка, голова НТСА біологічного факультету студентка 4 курсу Олена Попазова та голова Товариства молодих вчених біологічного факультету, доцент кафедри хімії Вікторія Генчева.
Студенти - представники усіх студентських наукових гуртків - за підтримки своїх наукових керівників підготували презентації та розповіли про напрями наукових досліджень, якими займаються молоді біологи.
Наприкінці зустрічі було проведено анкетування студентів початкових курсів на предмет їхніх наукових інтересів, усі охочі подали заяви на вступ до лав НТСА біологічного факультету. Такі щорічні заходи сприяють залученню студентів 1-2 курсів до наукової роботи, починаючи вже з моменту їх вступу на факультет, і допомагають новачкам визначитися щодо сфери власних інтересів, а відтак - вибору майбутньої спеціалізації, напряму експериментальних досліджень, тематиками майбутніх курсових та дипломних робіт.

Віра Копійка,
заступник декана біологічного факультету з наукової роботи

Схожі новини