Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інформація ректора Миколи Фролова щодо графіка навчального процесу в Запорізькому національному університеті

Інформація ректора Миколи Фролова щодо графіка навчального процесу в Запорізькому національному університеті

05.11.2014 10:58

Шановні студенти! Багатьох із вас хвилює питання, чи змінюватиметься в Запорізькому національному університеті графік навчання, практичної підготовки, підсумкового контролю і дати зимових канікул, як це відбувається в інших вищих навчальних закладах і школах міста.

Повідомляю, що всі студенти Запорізького національного університету навчаються за графіком 2014-2015 навчального року, який був затверджений ректором ЗНУ ще до його початку і змінюватися не буде.
В університеті створено всі умови для проведення опалювального сезону на належному рівні, використовуються енергоощадні технології, а також передбачено можливість регулювати температуру повітря в приміщеннях навчальних корпусів ЗНУ. Завдяки сучасним технологіям, які впроваджені в Запорізькому національному університеті, ми заощаджуємо кошти упродовж усього року, а не тільки під час опалювального сезону, тому порушувати заздалегідь спланований графік навчального процесу немає потреби.
Ознайомитися з графіком навчального процесу Запорізького національного університету на 2014-2015 рік можна на офіційному сайті ЗНУ в рубриці «Навчання»: http://www.znu.edu.ua/ukr/edu/grafik_navchalnogo_procesu_ta_rozklad