Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед кращих студентів-науковців області – четверо представників ЗНУ

Серед кращих студентів-науковців області – четверо представників ЗНУ

12.11.2014 09:29 ЗОДА університет конкурс наука перемога

11 листопада в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки, організованого Управлінням молоді, фізичної культури та спорту. Цього року на конкурс надійшло 78 робіт за різними напрямами з усіх вищих навчальних закладів нашої області. Серед його переможців – четверо студентів Запорізького національного університету. За словами членів журі, наш виш виявився найактивнішим за кількістю поданих для участі в змаганнях робіт.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Григорій Самардак і начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталя Власова привітали молодих науковців із вагомою перемогою, підкреслили важливість розвитку науки для розбудови країни і пообіцяли підтримку від керівництва області обдарованій молоді.
Також перед присутніми виступили члени конкурсної комісії, у тому числі – науковець, який стояв біля витоків організації цього змагання, декан факультету соціології та управління ЗНУ, професор Максим Лепський. Він подякував студентам та їх науковим керівникам за їхні невтомні пошуки, відзначивши, що це – велике й заслужене свято для всіх його учасників, свідчення високого рівня їхньої роботи.
Переможцям у всіх номінаціях вручили Почесні грамоти і премії Запорізької облдержадміністрації. Серед нагороджених були такі студенти Запорізького національного університету:
- у номінації «Філософія/релігія» – студентка магістратури напряму підготовки «Соціологія» факультету соціології та управління Олена Шостак (науковий керівник – викладач кафедри соціології Олег Бондаренко);
- у номінації «Соціологія» – студентка 2 року магістратури напряму підготовки «Соціологія» факультету соціології та управління Вероніка Голоднова (науковий керівник – заступник декана ФСУ, доцент кафедри соціології Едуард Гугнін);
- у номінації «Право» – студент 4 курсу юридичного факультету Іван Шумейко (науковий керівник – декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць);
- у номінації «Педагогіка» – студент 2 курсу напряму підготовки «Психологія» факультету соціальної педагогіки та психології Дмитро Таран (науковий керівник – доцент кафедри практичної психології Наталя Губа).
Крім того, під час церемонії нагородження її організатори запропонували чотирьом студентам провідних вишів нашого регіону, чиї роботи видалися їм виконаними на найвищому науковому рівні, провести презентацію своїх досліджень перед високопосадовцями й викладачами усіх ВНЗ області. Серед особливо відзначених молодих науковців був представник ЗНУ Іван Шумейко.
Усі наукові керівники переможців також були відзначені Подяками Запорізької обласної державної адміністрації, а студентам-учасникам конкурсу передали грамоти за участь у змаганні.

Таміла Тарасенко

Схожі новини