Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулись дебати між кандидатами на посаду голови студентської ради історичного факультету

У ЗНУ відбулись дебати між кандидатами на посаду голови студентської ради історичного факультету

13.11.2014 11:12 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет дебати студентська рада вибори

12 листопада на історичному факультеті Запорізького національного університету відбулися дебати між кандидатами на посаду голови студентської ради факультету. За неї змагаються два претенденти: студент 3 курсу Максим Касьян та студентка 2 курсу Катерина Черняк.

На початку дебатів до присутніх звернулася голова студентської ради ЗНУ і модератор дебатів Ольга Лебедєва, яка розповіла студентам про регламент роботи і представила студентів, які претендують на посаду голови студради факультету.
Першим представив свою програму Максим Касьян. Він розповів про поточну та проектну роботу, яку планує проводити, вигравши вибори, та представив склад своєї команди за секторами. Максим зазначив, що студентська рада історичного факультету під його керівництвом буде враховувати всі побажання, пропозиції, поради та ініціативи студентів щодо покращення її роботи, колегіально приймати рішення, захищати права студентів.
Другою виступила кандидат на посаду голови студради факультету Катерина Черняк. Вона планує створити на факультеті дошку пошани, проводити рейтинг старост, покращити роботу інформаційного сектору, створити скриньку скарг та реалізовувати інші ініціативи студентів. Основним своїм завданням, як керівника студентського самоврядування, Катерина Черняк вважає створення дружньої атмосфери на факультеті, згуртування усіх спеціальностей та мотивування студентів до активної участі в організації студентського самоврядування.
Передвиборчі програми кандидатів на пост голови студентської ради історичного факультету викликали багато запитань та побажань з боку студентів. Так, вони цікавилися можливістю вирішення проблем студентів, які працюють і навчаються одночасно, роллю студентського самоврядування у вирішенні проблем мешканців гуртожитків та студентів–боржників, захистом інтересів студентів перед адміністрацією вишу, організацією суботників. Виборці перевіряли знання кандидатами положень про студентське самоврядування та створення рейтингової системи зарахування стипендії. Крім того, студенти активно цікавились методами роботи щодо організації культурно-масових заходів та співпраці студради із науковою студентською спільнотою ЗНУ та профспілковою організацією.
У свою чергу, діючий голова студради історичного факультету Віктор Буренков побажав майбутнім своїм колегам толерантності один до одного та перемоги.
Наприкінці заходу голова студради ЗНУ Ольга Лебедєва звернулась до студентів історичного факультету з побажанням прийняти виважене рішення і обрати гідного голову, адже студентська рада – це орган самоврядування, який забезпечує захист прав та інтересів студентів та їх участь в управлінні вищим навчальним закладом. Також вона подякувала кандидатам за участь у дебатах та запросила присутніх завітати на звітно-виборчу конференцію студентської ради факультету, що відбудеться 14 листопада о 14.30 в 327 аудиторії 5 навчального корпусу.

Олена Переверзєва

Схожі новини