Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся відбірковий тур у рамках підготовки до конкурсу «Містер ЗНУ - 2015»

У ЗНУ відбувся відбірковий тур у рамках підготовки до конкурсу «Містер ЗНУ - 2015»

21.11.2014 13:34 «Містер ЗНУ - 2015» благодійна акція

20 листопада в ЗНУ пройшов відбірковий етап конкурсу талантів у рамках щорічного шоу мужності і таланту «Містер ЗНУ - 2015». На огляд журі свої конкурсні номери представили 16 учасників з різних факультетів університету, які візьмуть участь у щорічному шоу.

До складу журі увійшли організатори шоу талантів – представники Центру культури ЗНУ – його директор Юлія Янько, художній керівник Андрій Бондаренко, керівник хореографічної студії «D.A.L.S.» Ірина Василенко та керівник студії КВК Олексій Савицький, а також гості університету – професійний фотограф Дмитро Широков і заступник директора компанії «Дисконтна картка «Ой» Стася Бєлова.
Члени журі виступи претендентів на звання «Містер ЗНУ – 2015» і відібрали найкращі номери, які будуть представлені широкому загалу під час шоу-програми. Керівники Центру культури від імені усього складу журі, конкурсантів і глядачів висловили вдячність адміністрації ЗНУ– ректору Миколі Фролову, проректору з АГР Сергію Кушніру, головному бухгалтеру Василю Тимошику та помічникові ректора з виховної роботи Наталії Вороновій - за підтримку в організації заходу.
Свої таланти глядачам і суддям цього вечора представили найкращі представники чоловічого складу факультетів ЗНУ. Вони співали, танцювали, демонстрували бойові мистецтва, пантоміму, жартували, готували тощо.
Бурхливими оплесками під час конкурсного відбору глядачі зустріли виступи саксофоніста Андрія Холопова (факультет іноземної філології), гумориста Івана Гнатуші (юридичний факультет). Запам’ятався й виступ Михайла Павловського з факультету менеджменту, який разом зі своїм батьком Сергієм Павловським виконали пісню на слова О. Блока, музику до якої написав сам Михайло. Кулінарним талантом володіє майбутній журналіст Володимир Шарапов, який не лише вміє знімати відео, а й вправно готує суші. Він продемонстрував відео, на якому представив увесь процес приготування цього екзотичного блюда, яким наприкінці виступу пригостив і суддів конкурсу.
До участі в шоу талантів «Містер ЗНУ - 2015» були відібрані 8 найкращих конкурсних номерів, які глядачі зможуть побачити під час конкурсу, який відбудеться 4 грудня. Окрім того, під час проведення заходу відбулася благодійна акція зі збору коштів для бійців 93-ої механізованої бригади - учасників АТО.

Олена Хлистун

Схожі новини