Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки ЕПК здобули перемогу в обласній першості з баскетболу

Студентки ЕПК здобули перемогу в обласній першості з баскетболу

21.11.2014 13:42 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК спорт

20 листопада команда Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету здобула перемогу в обласних змаганнях з баскетболу серед студенток вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації.

У другий ігровий день наша команда взяла верх над збірними командами Запорізького авіаційного коледжу, Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА, Запорізького медичного коледжу.
До складу збірної команди Економіко-правничого коледжу ЗНУ увійшли 7 студенток: Анна Галактіонова (група К 12-14), Ілона Федорко (група К 12-12), Ірина Козак, група (К 35б/о-12), Крістіна Овчаренко (група К 34-12), Катерина Максимова (група К 12-13), Софія Якименко (група К 35 ф-13), Анастасія Депутат (група К 35 ф-13). Керівник збірної - викладач коледжу Анна Багорка.
Вітаємо нашу команду і бажаємо подальших перемог!