Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті ЗНУ пройшла благодійна акція «Плече підтримки»

На математичному факультеті ЗНУ пройшла благодійна акція «Плече підтримки»

21.11.2014 14:04 Все Факультети Математичний Математичний факультет благодійна акція АТО

Волонтерський сектор студентської ради факультету під час акції, гаслом якої стали слова: «Підтримай тих, хто пам’ятає і захищає тебе…», збирав гроші для 55-ї артилерійської бригади, допомога якій вже стала традиційною доброю справою студентів та викладачів математичного факультету.

Кожному учасникові акції організатори вручали патріотичний сюрприз, а також пропонували розписати для 55-ї артилерійської бригади пам’ятний український прапор від математичного факультету. Це запрошення отримав, зокрема, й декан Сергій Гоменюк, а також його колега – завідувач кафедри математичного аналізу Сергій Гребенюк, які залишили свої підписи-побажання на прапорі та подякували студентам подяку за проведення благодійної акції, збір коштів та допомогу українським бійцям у зоні АТО.
Голова волонтерського сектору студради факультету, першокурсниця Анна Гнибіденко відзначила серед активістів-організаторів таких студентів: Аліну Остренко, Тетяну Плахоттю та Костянтина Плющія. Також Анна розповіла, що факультет допомагає 55-й бригаді вже не вперше. І днями він отримав прапор із подяками від її ж бійців із 3 дівізіону 7 батареї. У них, зокрема, йшлося: «Любі хлопчики і дівчата!!! Щиро дякуємо вам за підтримку. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, мирного неба, спокійного сну. Ми – Ваші батьки, брати і діди – все зробимо, щоб ніколи ви не знали в своєму життя того, що бачили ми. Одне побажання до вас – вчиться добре, шануйте батьків, ваших вчителів…». Тут же на прапорі боєць Олексій залишив припис: «Дорогі діти, величезна подяка вам за те, що підтримуєте і вірите в нас».

Марія Канцелярист

Схожі новини