Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики посіли 2 місце на Фестивалі реклами

Студенти факультету журналістики посіли 2 місце на Фестивалі реклами

21.11.2014 09:45 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

20 листопада на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся 10-й Український студентський фестиваль реклами. На конкурс було подано більше 700 заявок від студентів з Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Чернівців, Черкас, Сум, Вінниці та Лондону. Взяли участь у фестивалі і студенти факультету журналістики ЗНУ.

Представниками Запорізького національного університету на заході були дві студентські групи: «Припечатанные» у складі Дмитра Пикіна, Ніки Усатової, Ірини Малярової, Анастасії Шилової, Олександри Філь, Єлизавети Леонтій, Катерини Ейхман, Максима Черемісіна та Юлії Ломанової, а також «GOOD FEELING production», до якої увійшли Марина Корнієнко, Ірина Капля та Максим Фандуль. Керівником проектів виступила викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інна Стащук.
Під час фестивалю учасники відвідали велику кількість майстер-класів, зокрема, менеджера програми ПРООН України Христини Баграмян, креативного директора Talan Group Максима Борітко, заступника генерального директора дослідної компанії UMG International Наталі Бухалової, віце-президента групи АДВ Україна Олени Кустової та головного редактора блогу про бізнес в Інтернеті Артема Сухорослова.
Головним доповідачем фестивалю був креативний директор BBOO Ukraine, Президент клубу ADC*UA, Голова журі УСФР Анже Йереб. Модератором програми майстер-класів та презентацій був Голова Спілки рекламістів України, президент конкурсу УСФР, професор КНТЕУ Євген Ромат.
Програма фестивалю включала такі номінації: «Відеореклама», «Зовнішня реклама», «Друкована реклама», «Нестандартна реклама», «Інтернет-реклама», «Фірмовий стиль» та «Проект рекламної кампанії». Визначним моментом фестивалю став той факт, що частина номінацій проходила під патронатом ООН.
Друге місце у номінації «Рекламна кампанія» посіла студентська організація «Припечатанные» з проектом «Let me take a shelfie». Подяку за участь отримали «GOOD FEELING production» з роботою «Не фантазуй – утилізуй!».

Ніка Усатова,
Ірина Малярова