Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітня діяльність ЗНУ відзначена Гран-прі міжнародної виставки

Освітня діяльність ЗНУ відзначена Гран-прі міжнародної виставки

20.11.2014 10:45 Конкурс

У листопаді наш університет взяв участь у XXVI Міжнародній спеціалізованій виставці “Освіта та кар’єра – День студента 2014”, у рамках якої працювала виставка “Освіта за кордоном”. Захід проходив у Національному центрі ділового та культурного співробітництва “Український дім” (м. Київ). Запорізький національний університет отримав Гран-прі та відповідний диплом цього найбільшого освітянського заходу в Україні, присвяченого вищій освіті в нашій державі та за кордоном.

Офіційну церемонію відкриття виставки відвідали представники влади, високоповажні співробітники іноземних дипломатичних посольств в Україні, ректори вищих навчальних закладів і керівники інших установ. Перед гостями поважного зібрання виступили: голова Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Лілія Гриневич, заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, голова правління товариства “Знання” України Василь Кушерець та інші.
Голова Комітету ВР з питань науки та освіти Лілія Гриневич привітала всіх присутніх із початком роботи виставки та побажала абітурієнтам знайти для себе найкращий вищий навчальний заклад, котрий буде відповідати їхнім очікуванням, амбіціям і можливостям подальшого працевлаштування, а університетам, відповідно, – знайти своїх талановитих студентів. Заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський побажав українській молоді долучатися до здобуття якісної освіти: “Адже тоді ми зможемо ефективно реформувати нашу країну й неодмінно зробити її впізнаваною у світі за освіченістю нашої молоді та за інноваційними досягненнями нашої економіки й політики. Головне, щоб набуті знання ми втілювали в наших вчинках”, – зазначив Павло Полянський. Почесні гості зарубіжних країн наголосили, що освіта для сучасного розвитку держави є пріоритетом номер один, і побажали українській молоді, яка навчатиметься в університетах за кордоном, втілювати здобуті знання на своїй батьківщині та допомагати в її модернізації.
Виставка “Освіта та кар’єра – День студента 2014” презентувала абітурієнтам, гостям, журналістам та всім, хто бажає отримати освіту в Україні, кращі виші держави. Цього року свої освітні програми представили понад 160 вищих навчальних закладів України та міжнародних організацій, а також університетів Великої Британії, Французької Республіки, Федеративної Республіки Німеччини, Швейцарської Конфедерації, Республіки Польща, Чеської Республіки, Республіки Кіпр, Держави Ізраїль, Австрії, Японської Держави, Канади, Республіки Ірландія та Грецької Республіки.
У рамках проведення виставки відбувся конкурс у 15 номінаціях серед вищих навчальних закладів-учасників. До складу журі входили представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Міністерства освіти і науки України), представники правління Товариства “Знання” України, дирекції Центру “Виставки, презентації” Товариства “Знання” України.
За результатами участі у виставці Запорізький національний університет отримав Гран-прі та відповідний диплом переможця в номінації “Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи”.
Під час роботи павільйону ЗНУ учасники заходу могли ознайомитися з інформацією про університет, його міжнародну діяльність на баннерах вишу, проглянути відеопрезентації про роботу ВНЗ та його факультетів, структурних підрозділів та освітніх центрів. Активно цікавилися відвідувачі діяльністю коледжів нашого вищого навчального закладу. Крім того, на виставці неодноразово відзначали той факт, що вся іміджева продукція ЗНУ була створена в єдиному корпоративному стилі.
Наш університет на заході представляли проректор з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков, в.о. помічника ректора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів і провідний фахівець прес-центру Олена Благодарова. Вони презентували загальну інформацію про діяльність ЗНУ, його історію та сьогодення, досягнення й перспективи. Традиційно, виставковий майданчик нашого ВНЗ викликав неабияку зацікавленість і відвідувачів виставки, і експонентів. Почесні гості заходу відзначили високий рівень презентаційних матеріалів. Крім того, Голові Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Лілії Гриневич від нашого ВНЗ подарували ювілейну книгу “Запорізький національний університет”.
Нагадаємо, що ЗНУ не вперше стає переможцем цієї престижної виставки. Про визнання його діяльності свідчить, зокрема той факт, що минулого року він уже отримав Гран-прі в номінаціях “Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки” та “Кращий дизайн офіційного сайту ВНЗ”. А в 2011-2012 роках отримав золоті медалі“Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу” та “Розвиток студентської науково-дослідної роботи”.

Схожі новини